Groszek
PAAK hurtownia sportowa
pizza Da Vinci
Jumpinplace park trampolin

Zdjęcie drużyny

Północne Śródmieście
Północne Śródmieście

Menadżer drużyny

Maciej Guzowski

Maciej Guzowski

Statystyka zawodników

Nazwisko i imię Nr Pozycja Statystyki
M K A BK BP
Benetkiewicz Bartosz 36 uniwersalny 4 1 3             3              
Bliźnicki Łukasz 34 uniwersalny 7 0 5             4              
Buczkowski Sławomir 42 rozgrywający 1 0               3              
Ciepłuch Filip 39 uniwersalny 3 0               2           1  
Deręgowski Piotr 3 uniwersalny 4 1 1             1              
Gagajek Mikołaj 81 bramkarz 13 11               4 18            
Grelewicz Jakub 90 napastnik 9 0 3             4              
Guzowski Maciej 7 obrońca 17 0 1             2              
Hoffmann Adrian 93 obrońca 12 0 10             3              
Jaszczerski Artur 88 obrońca 7 0 3             3           1  
Jaszczerski Damian 3 obrońca 7 0 1             2           1  
Kiełpinski Cezary 55 obrońca 3 1 3                            
Korol Andrii 35 napastnik 4 0 7             2              
Leśniewski Marcin 9 napastnik 10 0 40       2     11   36          
Łyczywek Maciej 22 obrońca 4 0 1             3              
Mikietyński Tomasz 11 napastnik 1 0 1                            
Młodecki Adrian 94 napastnik 7 0 4       1     10   36          
Pakosz Daniel 0 uniwersalny 9 1 6                         1  
Pioterek Kamil 13 napastnik 8 0 13             18   12       3  
Ruciński Tymon 29 uniwersalny 1 0 5                            
Socha Kamil 1 bramkarz 3 2                           1  
Spica Bartosz 16 uniwersalny 9 0 14             6              
Tomaszewski Dawid 23 obrońca 17 0 23             13   24          
Legenda
  • M - Rozegrane mecze
  • K - Bramkarz
  • - Bramki z gry
  • - Bramki samobójcze
  • - Bramki z karnego
  • - Bramki z rzutu rożnego
  • - Bramki z rzutu wolnego
  • - Bramki z przedłużonego rzutu wolnego
  • - Bramki podczas dogrywki (karnych)
  • A - Asysty przy bramce
  • BK - Najlepszy bramkarz
  • BP - Najlepszy rozgrywający
  • - Nie strzelony karny podczas meczu
  • - Nie strzelony karny podczas dogrywki
  • = Nie wykorzystany przedłużony rzut wolny
  • - Żółte kartki
  • - Czerwone kartki
  • Kapitan drużyny
  • Zawodnik zawieszony

Tabela

Tabela

Lp Nazwa drużyny M Bramki Pkt
1 Bohamet S.A. 19 201:43 54
2 BWS 19 179:62 52
3 PLEX-FORM 19 188:66 50
4 FC Manhattan/Kozuch-Bud.pl 19 131:54 46
5 INSTA-TEL 19 184:85 44
6 Typy Grube 19 161:95 39
7 Epaka.pl Przesyłki Kurierskie 19 109:104 34
8 Abvergo 19 120:90 32
9 Północne Śródmieście 19 182:115 30
10 MultiCafe 19 106:93 29
11 Świeże Jeże 19 131:98 28
12 Etlumaczenia.eu 19 78:126 21
13 Bajka 19 102:127 20
14 Kapa Team 19 64:95 15
15 FC Feniks/ RobTools 19 73:140 15
16 ADP Pub Merlin Celtic 19 70:251 12
17 Złota Owca 19 74:170 11
18 Bista Team 19 47:178 11
19 Cukiernia Sowa 19 61:137 10
20 Fordoniacy 19 23:155 5

Statystyka drużyny

  • Rozegrane mecze: 19
  • Bramki razem: 157
  • Bramki z gry: 144
  • Bramki samobójcze: 0
  • Bramki z karnego: 0
  • Bramki z rzutu rożnego: 0
  • Bramki z rzutu wolnego: 3
  • Bramki z przedłużonego rzutu wolnego: 0
  • Bramki podczas dogrywki (karnych): 0
  • Bramki z walkowera: 10
  • Asysty przy bramce: 94
  • Żółte kartki: 8
  • Czerwone kartki: 0
  • 2 Żółte kartki i czerowna: 0

Rozegrane mecze

1 kolejka / 21 czerwca 2020 11:30
Północne Śródmieście 12:3 (3:0) FC Feniks/ RobTools
2 kolejka / 28 czerwca 2020 11:45
Północne Śródmieście 38:3 (3:1) ADP Pub Merlin Celtic
3 kolejka / 05 lipca 2020 10:00
Północne Śródmieście 12:3 (2:3) Etlumaczenia.eu
4 kolejka / 11 lipca 2020 15:00
Cukiernia Sowa 1:12 (1:3) Północne Śródmieście
5 kolejka / 15 października 2020 18:30
Północne Śródmieście 4:11 (3:4) PLEX-FORM
6 kolejka / 16 sierpnia 2020 15:00
FC Manhattan/Kozuch-Bud.pl 4:0 (0:0) Północne Śródmieście
7 kolejka / 23 sierpnia 2020 10:30
Złota Owca 5:21 (2:6) Północne Śródmieście
8 kolejka / 30 sierpnia 2020 17:00
Bista Team 2:18 (0:6) Północne Śródmieście
9 kolejka / 23 września 2020 19:30
Północne Śródmieście 5:8 (2:4) Typy Grube
10 kolejka / 13 września 2020 17:30
Północne Śródmieście 4:15 (2:6) Świeże Jeże
11 kolejka / 20 września 2020 12:30
Kapa Team 7:9 (1:8) Północne Śródmieście
12 kolejka / 27 września 2020 12:00
Północne Śródmieście 5:6 (2:2) Abvergo
13 kolejka / 04 października 2020 12:30
Bajka 0:5 (0:5) Północne Śródmieście
14 kolejka / 09 października 2020 19:15
Północne Śródmieście 5:0 (5:0) Fordoniacy
15 kolejka / 11 października 2020 18:00
BWS 6:5 (3:0) Północne Śródmieście
16 kolejka / 18 października 2020 10:30
Północne Śródmieście 4:6 (3:2) Epaka.pl Przesyłki Kurierskie
17 kolejka / 25 października 2020 19:15
Bohamet S.A. 15:1 (4:0) Północne Śródmieście
18 kolejka / 30 października 2020 19:40
Północne Śródmieście 5:10 (3:7) INSTA-TEL
19 kolejka / 08 listopada 2020 16:45
MultiCafe 10:17 (5:7) Północne Śródmieście

BDG Team 2016

BDG Team 2016