Groszek
Jumpinplace park trampolin
PAAK hurtownia sportowa
Salonik Piłkarski Fair Play

Zdjęcie drużyny

PLEX-FORM

Statystyka zawodników

Nazwisko i imię Nr Pozycja Statystyki
M K A BK BP
Brąszkiewicz Mateusz 0 rozgrywający 11 0 14             11   12 1 1   2  
Czajka Przemysław 0 obrońca 11 0 5           1 14   24       2  
Dąbrowski Dariusz 10 rozgrywający 6 0 28       2   2 9   12          
Drzewiecki Rafał 21 obrońca 15 0 8           1 6       1      
Gliszczyński Dawid 1 bramkarz 2 1                              
Jaszkowski Dariusz 0 uniwersalny 9 0 14           2 13   24   1   1  
Kitowski Paweł 45 bramkarz 18 18     3         7 52            
Leonowicz Andrzej 0 napastnik 5 0 10             5   6   1   2  
Łuczon Paweł 99 obrońca 8 0               5              
Murawski Michał 77 rozgrywający 12 0 18       2   2 23   48       2  
Murawski Sebastian 17 napastnik 12 0 7           1 4       1   1 1
Pluciński Patryk 20 uniwersalny 8 0 11       1     5   6       1  
Spodniewski Michał 0 obrońca 11 0 9           2 13   36       1  
Swinton Eryk 13 napastnik 12 0 22             3              
Szymański Jarosław 0 napastnik 9 0 25             6              
Werbski Rafał 0 5 0 3           1 2              
Żurawski Filip 0 rozgrywający 5 0 6             6   12          
Legenda
  • M - Rozegrane mecze
  • K - Bramkarz
  • - Bramki z gry
  • - Bramki samobójcze
  • - Bramki z karnego
  • - Bramki z rzutu rożnego
  • - Bramki z rzutu wolnego
  • - Bramki z przedłużonego rzutu wolnego
  • - Bramki podczas dogrywki (karnych)
  • A - Asysty przy bramce
  • BK - Najlepszy bramkarz
  • BP - Najlepszy rozgrywający
  • - Nie strzelony karny podczas meczu
  • - Nie strzelony karny podczas dogrywki
  • = Nie wykorzystany przedłużony rzut wolny
  • - Żółte kartki
  • - Czerwone kartki
  • Kapitan drużyny
  • Zawodnik zawieszony

Tabela

Tabela

Lp Nazwa drużyny M Bramki Pkt
1 Bohamet S.A. 19 201:43 54
2 BWS 19 179:62 52
3 PLEX-FORM 19 188:66 50
4 FC Manhattan/Kozuch-Bud.pl 19 131:54 46
5 INSTA-TEL 19 184:85 44
6 Typy Grube 19 161:95 39
7 Epaka.pl Przesyłki Kurierskie 19 109:104 34
8 Abvergo 19 120:90 32
9 Północne Śródmieście 19 182:115 30
10 MultiCafe 19 106:93 29
11 Świeże Jeże 19 131:98 28
12 Etlumaczenia.eu 19 78:126 21
13 Bajka 19 102:127 20
14 Kapa Team 19 64:95 15
15 FC Feniks/ RobTools 19 73:140 15
16 ADP Pub Merlin Celtic 19 70:251 12
17 Złota Owca 19 74:170 11
18 Bista Team 19 47:178 11
19 Cukiernia Sowa 19 61:137 10
20 Fordoniacy 19 23:155 5

Statystyka drużyny

  • Rozegrane mecze: 19
  • Bramki razem: 200
  • Bramki z gry: 180
  • Bramki samobójcze: 0
  • Bramki z karnego: 3
  • Bramki z rzutu rożnego: 0
  • Bramki z rzutu wolnego: 5
  • Bramki z przedłużonego rzutu wolnego: 0
  • Bramki podczas dogrywki (karnych): 12
  • Bramki z walkowera: 0
  • Asysty przy bramce: 132
  • Żółte kartki: 12
  • Czerwone kartki: 1
  • 2 Żółte kartki i czerowna: 0

Rozegrane mecze

1 kolejka / 18 lipca 2020 17:00
PLEX-FORM 10:4 (4:1) Typy Grube
2 kolejka / 28 czerwca 2020 20:15
Kapa Team 2:8 (1:4) PLEX-FORM
3 kolejka / 05 lipca 2020 15:45
ADP Pub Merlin Celtic 4:12 (2:7) PLEX-FORM
4 kolejka / 12 lipca 2020 15:30
PLEX-FORM 31:2 (18:0) Bista Team
5 kolejka / 15 października 2020 18:30
Północne Śródmieście 4:11 (3:4) PLEX-FORM
6 kolejka / 16 sierpnia 2020 18:00
PLEX-FORM 10:5 (3:2) Świeże Jeże
7 kolejka / 23 sierpnia 2020 19:15
PLEX-FORM 3:3 (1:3)rz. karne (3:4) FC Manhattan/Kozuch-Bud.pl
8 kolejka / 30 sierpnia 2020 18:30
PLEX-FORM 4:3 (3:1) Abvergo
9 kolejka / 19 października 2020 19:45
Bajka 4:13 (2:4) PLEX-FORM
10 kolejka / 13 września 2020 16:00
PLEX-FORM 12:0 (4:0) Fordoniacy
11 kolejka / 20 września 2020 20:00
BWS 3:3 (1:1)rz. karne (1:3) PLEX-FORM
12 kolejka / 26 września 2020 16:30
PLEX-FORM 6:6 (4:4)rz. karne (6:5) Epaka.pl Przesyłki Kurierskie
13 kolejka / 04 października 2020 19:30
Bohamet S.A. 7:1 (2:0) PLEX-FORM
14 kolejka / 07 października 2020 21:00
PLEX-FORM 6:3 (3:1) INSTA-TEL
15 kolejka / 11 października 2020 19:15
MultiCafe 3:6 (1:2) PLEX-FORM
16 kolejka / 18 października 2020 15:00
PLEX-FORM 13:1 (4:0) FC Feniks/ RobTools
17 kolejka / 25 października 2020 17:30
Złota Owca 4:9 (0:6) PLEX-FORM
18 kolejka / 30 października 2020 21:00
PLEX-FORM 15:4 (0:0) Etlumaczenia.eu
19 kolejka / 07 listopada 2020 15:00
Cukiernia Sowa 4:15 (1:5) PLEX-FORM

Brak zdjęć