PAAK hurtownia sportowa
Salonik Piłkarski Fair Play
Jumpinplace park trampolin
Groszek

Zdjęcie drużyny

Typy Grube
Typy Grube

Statystyka zawodników

Nazwisko i imię Nr Pozycja Statystyki
M K A BK BP
Andrych Wojciech 11 napastnik 2 0                              
Araśniewicz Piotr 13 bramkarz 1 0                              
Beliński Maciej 10 pomocnik-napastnik 5 0 8   1         4              
Dembiński Michał 1 bramkarz 2 2 1             1              
Kamiński Marek 9 napastnik 2 1               1 8            
Kłaczański Marcin 21 napastnik 11 0 18             12   24          
Kodranc Michał 17 pomocnik-napastnik 11 0 18   1         16   24          
Lewandowski Andrzej 2 obrońca 3 3                              
Marek Krzysztof 99 obrońca 1 0                              
Moppert Rafał 12 bramkarz 2 2                              
Nawrot Maciej 0 obrońca 3 0 2             1              
Pikulski Paweł 8 pomocnik-napastnik 9 0 6             19   36          
Renkiewicz Mateusz 19 pomocnik-napastnik 3 0 4             5   12          
Sadowski Robert 77 pomocnik-napastnik 9 0 7             3              
Schreiber Kamil 4 obrońca 11 3 6             5              
Śniechota Konrad 3 obrońca 0 0                              
Tymek Dariusz 6 napastnik 9 0 19             3              
Walerych Jarosław 7 pomocnik-napastnik 9 1 6   1         10              
Wildhirt Mariusz 31 obrońca 11 0 14             9              
Legenda
  • M - Rozegrane mecze
  • K - Bramkarz
  • - Bramki z gry
  • - Bramki samobójcze
  • - Bramki z karnego
  • - Bramki z rzutu rożnego
  • - Bramki z rzutu wolnego
  • - Bramki z przedłużonego rzutu wolnego
  • - Bramki podczas dogrywki (karnych)
  • A - Asysty przy bramce
  • BK - Najlepszy bramkarz
  • BP - Najlepszy rozgrywający
  • - Nie strzelony karny podczas meczu
  • - Nie strzelony karny podczas dogrywki
  • = Nie wykorzystany przedłużony rzut wolny
  • - Żółte kartki
  • - Czerwone kartki
  • Kapitan drużyny
  • Zawodnik zawieszony

Tabela

Tabela

Lp Nazwa drużyny M Bramki Pkt
1 Bohamet S.A. 12 126:29 33
2 FC Manhattan/Kozuch-Bud.pl 12 87:29 32
3 BWS 12 107:39 31
4 PLEX-FORM 10 99:32 26
5 Świeże Jeże 12 97:54 24
6 INSTA-TEL 11 101:54 23
7 Abvergo 12 81:49 23
8 Północne Śródmieście 11 111:57 21
9 Typy Grube 12 112:70 21
10 MultiCafe 12 66:60 18
11 Epaka.pl Przesyłki Kurierskie 12 63:78 17
12 Bajka 10 68:78 12
13 Etlumaczenia.eu 12 54:84 12
14 Kapa Team 12 52:62 10
15 Złota Owca 11 45:101 10
16 FC Feniks/ RobTools 12 49:98 9
17 ADP Pub Merlin Celtic 12 50:137 9
18 Cukiernia Sowa 12 39:84 6
19 Fordoniacy 12 23:120 1
20 Bista Team 11 17:132 0

Statystyka drużyny

  • Rozegrane mecze: 12
  • Bramki razem: 112
  • Bramki z gry: 109
  • Bramki samobójcze: 0
  • Bramki z karnego: 3
  • Bramki z rzutu rożnego: 0
  • Bramki z rzutu wolnego: 0
  • Bramki z przedłużonego rzutu wolnego: 0
  • Bramki podczas dogrywki (karnych): 0
  • Bramki z walkowera: 0
  • Asysty przy bramce: 89
  • Żółte kartki: 0
  • Czerwone kartki: 0
  • 2 Żółte kartki i czerowna: 0

Rozegrane mecze

1 kolejka / 18 lipca 2020 17:00
PLEX-FORM 10:4 (4:1) Typy Grube
2 kolejka / 28 czerwca 2020 18:45
Bista Team 1:18 (1:14) Typy Grube
3 kolejka / 04 lipca 2020 16:30
FC Manhattan/Kozuch-Bud.pl 5:4 (3:0) Typy Grube
4 kolejka / 12 lipca 2020 18:30
Typy Grube 15:4 (7:2) Epaka.pl Przesyłki Kurierskie
5 kolejka / 19 lipca 2020 10:20
ADP Pub Merlin Celtic 5:25 (0:11) Typy Grube
6 kolejka / 16 sierpnia 2020 16:30
Typy Grube 3:11 (2:3) Bohamet S.A.
7 kolejka / 24 sierpnia 2020 19:30
Typy Grube 5:14 (2:5) BWS
8 kolejka / 30 sierpnia 2020 14:00
Typy Grube 2:8 (2:3) INSTA-TEL
9 kolejka / 23 września 2020 19:30
Północne Śródmieście 5:8 (2:4) Typy Grube
10 kolejka / 13 września 2020 11:30
Typy Grube 9:3 (4:3) MultiCafe
11 kolejka / 19 września 2020 16:30
Świeże Jeże 2:7 (0:2) Typy Grube
12 kolejka / 27 września 2020 10:30
Typy Grube 12:2 (5:0) FC Feniks/ RobTools

Najbliższe mecze

1 kolejka / --- / ---
PLEX-FORM -:- Typy Grube
13 kolejka / 04 października 2020 18:15 / BOISKO SIERNIECZEK
Kapa Team -:- Typy Grube
14 kolejka / 30 września 2020 17:15 / BOISKO SIERNIECZEK
Typy Grube -:- Złota Owca
15 kolejka / 11 października 2020 14:15 / BOISKO SIERNIECZEK
Abvergo -:- Typy Grube
16 kolejka / --- / BOISKO SIERNIECZEK
Typy Grube -:- Etlumaczenia.eu
17 kolejka / --- / BOISKO SIERNIECZEK
Bajka -:- Typy Grube
18 kolejka / --- / BOISKO SIERNIECZEK
Typy Grube -:- Cukiernia Sowa
19 kolejka / --- / BOISKO SIERNIECZEK
Fordoniacy -:- Typy Grube