PAAK hurtownia sportowa
pizza Da Vinci
Gazdówka
Salonik Piłkarski Fair Play

Grupa Superliga

Lp Nazwa drużyny M Pkt Bramki RO ZW PO RZ RP WZ WT
1 DOZ.PL 18 51 185 : 62 123 17 1 0 0 0 0
2 BBF Kujawy 18 49 216 : 68 148 16 1 0 1 0 0
3 Dolina Grabów 17 39 170 : 78 92 13 4 0 0 0 0
4 Abvergo 18 39 166 : 108 58 13 5 0 0 0 0
5 Zakład O Kredyty 18 35 157 : 99 58 11 6 1 0 0 0
6 Prawnicy OIRP Bydgoszcz 17 33 139 : 71 68 11 5 1 0 1 0
7 BWS 18 28 157 : 129 28 9 8 0 1 0 0
8 Etlumaczenia.eu 18 24 117 : 133 -16 8 10 0 0 0 0

Grupa I Liga

Lp Nazwa drużyny M Pkt Bramki RO ZW PO RZ RP WZ WT
9 Bohamet S.A. 17 25 135 : 112 23 9 8 0 0 1 0
10 Lisy Urwisy 16 22 107 : 102 5 8 8 0 0 1 0
11 Bajka 18 18 127 : 159 -32 6 12 0 0 0 1
12 Rob Bruk Stary Fordon 18 16 116 : 164 -48 5 12 0 1 0 2
13 Rona Leader 17 9 77 : 176 -99 2 13 1 1 0 1
14 LukTrans 16 8 64 : 178 -114 2 13 1 0 0 5

Grupa Pauza

Lp Nazwa drużyny M Pkt Bramki RO ZW PO RZ RP WZ WT
15 Timon-Trans 16 18 84 : 129 -45 6 10 0 0 0 3
16 Mikron 16 12 74 : 169 -95 4 12 0 0 0 7
17 Dach-Bud 16 6 51 : 205 -154 2 14 0 0 0 5
  • Puchar za 1 miejsce
  • Puchar za 2 miejsce
  • Puchar za 3 miejsce
  • Drużyna potwierdziła udział

Tabela

Lp Nazwa drużyny M Pkt Bramki RO ZW PO RZ RP WZ WT
1 FC Manhattan/Kozuch-Bud.pl 21 54 228 : 60 168 17 2 1 1 0 0
2 BDG Team 23 51 233 : 122 111 16 5 1 1 0 0
3 MultiCafe 23 50 220 : 119 101 16 6 1 0 0 0
4 Cukiernia Sowa 22 49 232 : 122 110 17 5 0 0 1 0
5 Beds Old 22 44 189 : 128 61 13 6 2 1 0 0
6 Diuna 23 37 195 : 147 48 12 10 0 1 0 0
7 Epaka.pl Przesyłki Kurierskie 23 37 153 : 114 39 11 8 0 4 0 0
8 ADP Celtic 22 36 127 : 125 2 10 9 3 0 0 0
9 PKS Fordon 23 34 198 : 152 46 12 11 0 0 1 0
10 FC Spartanie 15 31 137 : 64 73 9 4 2 0 0 0
11 Corinthians II 23 31 139 : 117 22 9 11 1 2 0 0
12 PA-DO.pl 21 21 137 : 143 -6 7 12 0 2 1 0
13 Złota Owca 23 14 121 : 171 -50 4 18 1 0 0 0
14 AC Barka 23 11 97 : 226 -129 5 18 0 0 2 0
15 Requiem 22 3 62 : 493 -431 1 21 0 0 0 0
16 Wzgórzaki FC 15 1 21 : 186 -165 1 14 0 0 1 7
  • 1 miejsce
  • 2 miejsce
  • 3 miejsce
  • Drużyna potwierdziła udział

Tabela

Lp Nazwa drużyny M Pkt Bramki RO ZW PO RZ RP WZ WT
1 Wisełka Fordon 14 40 116 : 51 65 12 0 2 0 0 0
2 Rudak-Med 15 37 127 : 57 70 12 2 0 1 0 0
3 Auto Handel Natal 16 35 116 : 62 54 11 4 1 0 0 0
4 WOJDACH 15 34 97 : 55 42 11 3 0 1 0 0
5 Bajka 15 22 102 : 104 -2 7 7 0 1 0 0
6 Klimat Solec Kujawski 15 20 110 : 103 7 8 7 0 0 2 0
7 Simbit 15 20 80 : 95 -15 7 7 0 1 1 0
8 Towell.pl 16 13 83 : 126 -43 5 10 1 0 2 0
9 Ogórki 12 11 74 : 76 -2 3 8 1 0 0 0
10 PGE/TS Elektron Bydgoszcz 16 9 78 : 126 -48 3 13 0 0 0 0
11 JKMS 14 8 44 : 100 -56 3 10 0 1 1 0
12 Hutnik Tur 4 6 26 : 32 -6 2 2 0 0 0 0
13 FGV 11 4 54 : 98 -44 2 9 0 0 1 0
14 Osielsko Team 4 0 10 : 32 -22 0 4 0 0 0 0
  Stare Wilki 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  • 1 miejsce
  • 2 miejsce
  • 3 miejsce
  • Drużyna potwierdziła udział