Jumpinplace park trampolin
Salonik Piłkarski Fair Play
Rhinos Sports
DOZ.PL

Tabela

Lp Nazwa drużyny M Pkt Bramki RO ZW PO RZ RP WZ WT
1 Rob Bruk Stary Fordon 1 3 11 : 6 5 1 0 0 0 0 0
2 Majbus 1 0 6 : 11 -5 0 1 0 0 0 0
  ADP Pub Merlin Celtic 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  Etlumaczenia.eu 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  FC Manhattan/Kozuch-Bud.pl 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  Klimat Solec Kujawski 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  Rona Leader 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  Wisełka Fordon 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  WOJDACH 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  • Podział
  • Drużyna potwierdziła udział

Tabela

Lp Nazwa drużyny M Pkt Bramki RO ZW PO RZ RP WZ WT
1 Corinthians II 1 3 5 : 2 3 1 0 0 0 0 0
2 Netkomp 1 0 2 : 5 -3 0 1 0 0 0 0
  Abvergo 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  Auto Handel Natal 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  Beds.Pl 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  BWS 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  Dolina Grabów 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  Drużyna xxx 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  RK 10 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  • Podział
  • Drużyna potwierdziła udział

Grupa Superliga

Lp Nazwa drużyny M Pkt Bramki RO ZW PO RZ RP WZ WT
1 DOZ.PL 23 65 252 : 71 181 21 1 1 0 0 0
2 BBF Kujawy 23 62 277 : 85 192 20 1 0 2 0 0
3 Dolina Grabów 23 49 216 : 125 91 17 6 0 0 1 0
4 Abvergo 23 45 191 : 165 26 15 8 0 0 0 0
5 Zakład O Kredyty 23 43 194 : 139 55 13 8 2 0 0 0
6 Prawnicy OIRP Bydgoszcz 23 40 184 : 101 83 13 8 1 1 1 0
7 BWS 23 31 181 : 195 -14 10 12 0 1 0 0
8 Etlumaczenia.eu 23 20 135 : 190 -55 8 15 0 0 2 0

Grupa I Liga

Lp Nazwa drużyny M Pkt Bramki RO ZW PO RZ RP WZ WT
9 Bohamet S.A. 24 43 204 : 156 48 15 9 0 0 1 0
10 Lisy Urwisy 24 35 185 : 147 38 13 11 0 0 2 0
11 Rob Bruk Stary Fordon 24 18 157 : 216 -59 7 16 0 1 2 2
12 Bajka 24 17 163 : 230 -67 7 17 0 0 2 1
13 Rona Leader 24 16 135 : 246 -111 5 17 1 1 1 1
14 LukTrans 16 8 64 : 178 -114 2 13 1 0 0 5

Grupa Drużyny już nie grające

Lp Nazwa drużyny M Pkt Bramki RO ZW PO RZ RP WZ WT
15 Timon-Trans 16 18 84 : 129 -45 6 10 0 0 0 3
16 Mikron 16 12 74 : 169 -95 4 12 0 0 0 7
17 Dach-Bud 16 6 51 : 205 -154 2 14 0 0 0 5
  • Puchar za 1 miejsce
  • Puchar za 2 miejsce
  • Puchar za 3 miejsce
  • Drużyna potwierdziła udział

Tabela

Lp Nazwa drużyny M Pkt Bramki RO ZW PO RZ RP WZ WT
1 FC Manhattan/Kozuch-Bud.pl 29 72 282 : 89 193 23 4 1 1 0 0
2 BDG Team 29 64 297 : 144 153 20 6 1 2 0 0
3 Cukiernia Sowa 29 64 306 : 157 149 22 7 0 0 1 0
4 Beds Old 29 62 254 : 154 100 19 7 2 1 0 0
5 MultiCafe 29 62 263 : 155 108 20 8 1 0 0 0
6 Epaka.pl Przesyłki Kurierskie 29 52 210 : 137 73 16 9 0 4 0 0
7 Diuna 29 49 252 : 180 72 16 12 0 1 0 0
8 ADP Celtic 29 42 169 : 169 0 12 14 3 0 0 0
9 Corinthians II 29 38 193 : 146 47 11 14 1 3 0 0
10 FC Spartanie 29 37 162 : 217 -55 11 16 2 0 0 3
11 PKS Fordon 29 33 223 : 227 -4 13 16 0 0 3 1
12 PA-DO.pl 29 28 179 : 206 -27 10 15 2 2 4 0
13 Złota Owca 29 26 181 : 189 -8 8 20 1 0 0 0
14 AC Barka 29 17 141 : 272 -131 7 22 0 0 2 0
15 Requiem 29 4 96 : 601 -505 2 27 0 0 1 0
16 Wzgórzaki FC 15 1 21 : 186 -165 1 14 0 0 1 7
  • 1 miejsce
  • 2 miejsce
  • 3 miejsce
  • Drużyna potwierdziła udział

Tabela

Lp Nazwa drużyny M Pkt Bramki RO ZW PO RZ RP WZ WT
1 Wisełka Fordon 23 64 212 : 80 132 20 1 2 0 0 0
2 Rudak-Med 23 53 198 : 93 105 18 4 0 1 1 0
3 Auto Handel Natal 23 53 183 : 84 99 17 5 1 0 0 0
4 WOJDACH 23 52 174 : 78 96 17 5 0 1 0 0
5 Simbit 23 38 144 : 126 18 13 9 0 1 1 0
6 Bajka 23 34 146 : 154 -8 12 9 0 2 2 0
7 Towell.pl 23 22 137 : 161 -24 8 14 1 0 2 0
8 Klimat Solec Kujawski 23 19 97 : 236 -139 7 16 0 0 1 3
9 Ogórki 23 18 143 : 154 -11 6 16 1 0 1 0
10 Hutnik Tur 12 17 90 : 84 6 5 6 1 0 0 0
11 PGE/TS Elektron Bydgoszcz 23 15 122 : 182 -60 5 18 0 0 0 0
12 JKMS 23 11 59 : 220 -161 4 18 0 1 1 8
13 Osielsko Team 12 10 65 : 74 -9 4 8 0 0 1 0
14 FGV 11 4 54 : 98 -44 2 9 0 0 1 0
  • 1 miejsce
  • 2 miejsce
  • 3 miejsce
  • Drużyna potwierdziła udział

Tabela

Lp Nazwa drużyny M Pkt Bramki RO ZW PO RZ RP WZ WT
1 Bohamet S.A. 1 3 21 : 3 18 1 0 0 0 0 0
2 Dąbrowa Chełmińska 1 3 16 : 2 14 1 0 0 0 0 0
3 BBF Kujawy 1 3 10 : 5 5 1 0 0 0 0 0
4 PECA Galaktyczni 1 3 6 : 3 3 1 0 0 0 0 0
5 La Familia 1 3 7 : 6 1 1 0 0 0 0 0
6 AC Barka 1 3 3 : 2 1 1 0 0 0 0 0
7 Świeże Jeże 1 3 3 : 2 1 1 0 0 0 0 0
8 Etlumaczenia.eu 1 0 6 : 7 -1 0 1 0 0 0 0
9 Epaka.pl Przesyłki Kurierskie 1 0 2 : 3 -1 0 1 0 0 0 0
10 Złota Owca 1 0 2 : 3 -1 0 1 0 0 0 0
11 Deichmann 1 0 3 : 6 -3 0 1 0 0 0 0
12 Towell.pl 1 0 5 : 10 -5 0 1 0 0 0 0
13 Północne Śródmieście 1 0 2 : 16 -14 0 1 0 0 0 0
14 Requiem 1 0 3 : 21 -18 0 1 0 0 0 0
  BWS 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  Mag Haus 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  • 1 miejsce
  • 2 miejsce
  • 3 miejsce
  • Drużyna potwierdziła udział