Siernieczek.pl
Profesjonalna Liga Piłkarska Bydgoszcz

Instanbul.pl Rhinios Sport

Komunikaty

Wiadomości

Filmy

Kto zdobędzie Puchar Rady Osiedla ?

Sponsor

Istanbul

SUPERLIGA 2014

Grupa Mistrzowska

Lp Nazwa drużyny M Bramki Pkt
1 Roszak Solec Kujawski 17 215:50 48
2 Elmed Bydgoszcz 17 206:49 48
3 Diatech 17 114:62 42
4 BBF Kujawy 17 134:83 36
5 BPiK 16 110:56 31
6 DOZ.PL 16 101:74 29
7 Prawnicy OIRP Bydgoszcz 17 102:128 23
8 Budweiser 17 102:123 22
9 Łęgnowo 17 128:153 22
10 Philips TV Team 17 82:106 21

Grupa Spadkowa

Lp Nazwa drużyny M Bramki Pkt
11 Simi Solec Kujawski 17 93:114 21
12 Kasa Stefczyka 16 101:129 19
13 BWS 17 83:130 15
14 Michu Bud 17 76:151 14
15 Azzurrini 17 100:152 12
16 Abvergo 17 61:127 12
17 Oponeo.Pl 17 54:175 4

I LIGA 2014

Grupa Walka o awans

Lp Nazwa drużyny M Bramki Pkt
1 Computex 18 183:81 51
2 Rafmont 18 189:84 44
3 ADP Celtic 19 142:58 40
4 Bajka/Fryzjerfordon.pl 18 151:107 38
5 Sklejka - Multi S.A. 18 134:97 33
6 The Blue's 18 118:114 32
7 EuroTim/StudioOmega Sabre 18 124:83 31
8 KRIVPOL Białe Błota 19 132:120 28
9 Klimtrade Fotele Biurowe 18 163:157 24
10 Kapa Team 18 147:109 24

Grupa Spadkowa

Lp Nazwa drużyny M Bramki Pkt
11 BBF Kujawy 2 18 136:116 26
12 BMB Moto(s)Quad 18 109:167 25
13 Bohamet S.A. 18 140:107 25
14 AC Barka 18 97:119 21
15 Reno Mal 18 100:139 20
16 Włodzimierz Rona Leader 18 69:160 12
17 PUA Badboys 18 89:147 10
18 Osowa Góra 18 68:326 0

II LIGA 2014

Tabela

Lp Nazwa drużyny M Bramki Pkt
1 Czarny Koń 16 233:62 44
2 PHU Gil Czarże 16 190:57 44
3 Niebiesko-Czarni 16 242:107 42
4 jejwłosy.pl 16 225:100 41
5 I Brygada 16 193:90 36
6 Galaktyczni 16 176:103 33
7 Typygrube 16 141:98 30
8 Sami Swoi 16 130:112 27
9 Zakład O Kredyty 16 163:106 26
10 Leśne Patatajce 16 160:124 26
11 All Stars 16 170:178 26
12 Fat Killers 16 184:134 25
13 NOVA-BUD - BLACHMAL 16 157:130 24
14 Ojcowie i Synowie 16 170:170 22
15 Kasztelanka 16 119:93 21
16 Spon Tan 16 125:158 19
17 Czarni 16 129:166 19
18 Red Stars 16 115:175 15
19 Młodzi Gniewni 16 105:209 14
20 Volex 16 124:181 12
21 Rangers 16 93:260 11
22 IQOR 16 110:194 10
23 Young Boys 16 113:200 10
24 Zenit 16 97:187 8
25 Kampa Skład 16 67:208 0
26 Niepokonani 16 49:208 -2

LIGA AMATORSKA 2014

Tabela

Lp Nazwa drużyny M Bramki Pkt
1 Bora Bora Cars 15 197:71 41
2 Beds.Pl 15 176:72 40
3 Ogórki 15 137:47 39
4 Guma Team 15 143:102 27
5 Simbit 15 124:92 27
6 Istanbul Fordon 15 92:82 26
7 timework 15 102:111 20
8 PGE/TS Elektron 15 88:160 10
9 Klub Wiatrakowa 15 67:151 10
10 BWH-Z 15 80:162 8
11 Immobile 15 64:151 7
12 Młodzi Gniewni 15 69:138 6

OLDBOYS 2014

Tabela

Lp Nazwa drużyny M Bramki Pkt
1 WOJDACH 14 119:46 38
2 Computex 14 99:50 31
3 BWS 14 101:55 31
4 Philips Ultra HD TV 14 120:73 26
5 Footboys 14 65:85 12
6 Horabik 14 57:104 12
7 Budreko 14 50:123 11
8 Chemik Oldboys 14 50:125 5

TURNIEJ 2014 O PUCHAR RADY OSIEDLA - VIII EDYCJA

Grupa GRUPA A

Lp Nazwa drużyny M Bramki Pkt
1 BBF Kujawy 5 29:10 12
2 RomZak 5 20:12 10
3 BWS 5 13:9 10
4 BDG Team 5 15:25 9
5 Azzurrini 5 12:23 3
6 Bohamet S.A. 5 10:20 0

Grupa GRUPA B

Lp Nazwa drużyny M Bramki Pkt
7 Bora Bora Cars 4 21:9 12
8 Galaktyczni 4 17:12 6
9 BPiK 4 16:12 6
10 Sklejka - Multi S.A. 4 10:12 6
11 Młodzi Gniewni 4 4:23 0
  I Brygada 0 0:0 0