PAAK hurtownia sportowa
Jumpinplace park trampolin
pizza Da Vinci
Salonik Piłkarski Fair Play

Zdjęcie drużyny

Corinthians II
Corinthians II

Statystyka zawodników

Nazwisko i imię Nr Pozycja Statystyki
M K A BK BP
Bochenek Mikołaj 0 21 0 25       1     19   24          
Bojarski Błażej 0 15 0 11             8   12   1      
Cichy Wojciech 0 2 0               2           1  
Głowacki Kamil 0 22 0 69             28   72       2  
Głowacki Michał 0 uniwersalny 17 15               1 76            
Góra Krystian 0 10 0 1             2              
Gryczka Łukasz 0 5 0 6             4           1  
Gudz Michał 0 21 0 16       1   1 18           1  
Klimecki Ariel 0 13 0 1             3           2  
Kurz Paweł 0 22 0 15           1 16   16       1  
Matyśkiewicz Radosław 0 uniwersalny 15 0 8       3   1 5           1  
Nawrocki Michal 0 uniwersalny 14 0 10             12   16          
Poczwardowski Dariusz 0 22 1 18             19   12       1  
Stawicki Sebastian 0 3 0 1             4   12          
Stosik Maciej 0 23 7 5           1 12 34 4       1  
Urbańczyk Remigiusz 0 5 0 1                            
Zięba Łukasz 0 9 0 13   1         9   12          
Legenda
  • M - Rozegrane mecze
  • K - Bramkarz
  • - Bramki z gry
  • - Bramki samobójcze
  • - Bramki z karnego
  • - Bramki z rzutu rożnego
  • - Bramki z rzutu wolnego
  • - Bramki z przedłużonego rzutu wolnego
  • - Bramki podczas dogrywki (karnych)
  • A - Asysty przy bramce
  • BK - Najlepszy bramkarz
  • BP - Najlepszy rozgrywający
  • - Nie strzelony karny podczas meczu
  • - Nie strzelony karny podczas dogrywki
  • = Nie wykorzystany przedłużony rzut wolny
  • - Żółte kartki
  • - Czerwone kartki
  • Kapitan drużyny
  • Zawodnik zawieszony

Tabela

Tabela

Lp Nazwa drużyny M Bramki Pkt
1 Wisełka/ERMET S. C. 26 352:87 75
2 Auto Handel Natal 26 323:88 71
3 Simbit 26 181:93 59
4 Corinthians II 26 223:95 56
5 Ogórki 26 181:152 50
6 Alcatraz 26 186:158 38
7 Klimat Solec Kujawski 26 163:134 32
8 Osielsko Team 26 126:175 28
9 WOJDACH 26 154:115 27
10 PGE/TS Elektron Bydgoszcz 26 118:208 26
11 Towell.pl 26 110:255 24
12 Hutnik Tur 26 102:266 21
13 FC Bastion 26 99:204 18
14 Mag Haus 26 103:401 5

Statystyka drużyny

  • Rozegrane mecze: 26
  • Bramki razem: 227
  • Bramki z gry: 200
  • Bramki samobójcze: 5
  • Bramki z karnego: 1
  • Bramki z rzutu rożnego: 0
  • Bramki z rzutu wolnego: 5
  • Bramki z przedłużonego rzutu wolnego: 0
  • Bramki podczas dogrywki (karnych): 4
  • Bramki z walkowera: 12
  • Asysty przy bramce: 162
  • Żółte kartki: 11
  • Czerwone kartki: 0
  • 2 Żółte kartki i czerowna: 0

Rozegrane mecze

1 kolejka / 28 marca 2019 19:45
Corinthians II 30:3 (11:1) Hutnik Tur
2 kolejka / 03 kwietnia 2019 21:00
Osielsko Team 2:6 (0:1) Corinthians II
3 kolejka / 11 kwietnia 2019 21:00
Corinthians II 4:6 (2:4) Auto Handel Natal
4 kolejka / 17 kwietnia 2019 18:30
Klimat Solec Kujawski 0:5 (0:1) Corinthians II
5 kolejka / 25 kwietnia 2019 21:00
Corinthians II 1:4 (1:2) WOJDACH
6 kolejka / 29 kwietnia 2019 21:30
Ogórki 5:16 (1:4) Corinthians II
7 kolejka / 08 maja 2019 19:45
Corinthians II 8:2 (4:0) Towell.pl
8 kolejka / 16 maja 2019 18:30
PGE/TS Elektron Bydgoszcz 2:12 (1:5) Corinthians II
9 kolejka / 24 maja 2019 18:30
Corinthians II 17:4 (7:1) Mag Haus
10 kolejka / 29 maja 2019 19:45
Alcatraz 3:5 (1:1) Corinthians II
11 kolejka / 03 czerwca 2019 20:00
Corinthians II 9:3 (5:1) FC Bastion
12 kolejka / 11 czerwca 2019 20:00
Corinthians II 8:13 (0:6) Wisełka/ERMET S. C.
13 kolejka / 17 czerwca 2019 18:45
Simbit 6:3 (2:2) Corinthians II
14 kolejka / 26 czerwca 2019 18:00
Hutnik Tur 3:16 (2:7) Corinthians II
15 kolejka / 03 lipca 2019 19:40
Corinthians II 12:5 (5:2) Osielsko Team
16 kolejka / 29 sierpnia 2019 21:15
Auto Handel Natal 6:3 (1:2) Corinthians II
17 kolejka / 03 września 2019 18:30
Corinthians II 5:0 (5:0) Klimat Solec Kujawski
18 kolejka / 10 września 2019 19:45
WOJDACH 0:5 (0:5) Corinthians II
19 kolejka / 18 września 2019 19:45
Corinthians II 4:4 (1:1)rz. karne (4:3) Ogórki
20 kolejka / 25 września 2019 19:15
Towell.pl 3:8 (0:5) Corinthians II
21 kolejka / 02 października 2019 18:30
Corinthians II 9:2 (2:2) PGE/TS Elektron Bydgoszcz
22 kolejka / 10 października 2019 18:30
Mag Haus 3:10 (3:4) Corinthians II
23 kolejka / 17 października 2019 19:00
Corinthians II 5:4 (2:0) Alcatraz
24 kolejka / 24 października 2019 18:30
FC Bastion 3:17 (1:7) Corinthians II
25 kolejka / 30 października 2019 21:00
Wisełka/ERMET S. C. 8:5 (5:0) Corinthians II
26 kolejka / 07 listopada 2019 21:00
Corinthians II 0:1 (0:0) Simbit