SIMI CORAZ WYŻEJ !!!

• autor: marlo2000, 2013-09-20 22:17

SKOK NA KASĘ !!!

SIMI Solec Kujawski - KASA Stefczyka 6-5

Mimo słabszego meczu, SIMI pokonało dziś KASĘ STEFCZYKA 6-5. Od początku spotkania widać było, że nie jest to nasz najlepszy dzień. Mało grania i  dużo przypadku, niekiedy tylko przebłysk geniuszu. Na szczęście Rywal miał ten sam problem, a na dodatek nie dysponował etatowym bramkarzem. Wszystko to spowodowało festiwal błędów po obu stronach. Od początku meczu optyczną przewagę posiadało SIMI, którego zawodnicy raz po raz nękali golkipera KASY kąśliwymi uderzeniami, niestety tylko w słupek, poprzeczkę lub w samego bramkarza. Przeciwnicy nie byli dłużni i również odgryzali się niebezpiecznymi akcjami, efektem była bramka za bramkę, aż do wyniku 4-4. Wtedy to my wzięliśmy się ostrzej do pracy i zdobyliśmy dwa kolejne gole. Ten fragment spotkania to pokaz inteligencji i umiejętności zespołu. Przy tym wyniku, przez około 10 minut graliśmy z KASĄ w tzw.”dziada”. Chciałoby się oglądać taką grę co tydzień. Długo jednak nie wytrzymaliśmy i na 10 minut przed końcem Rywale zdobyli kontaktową bramkę, co spowodowało nerwówkę. Wszystko skończyło się dobrze i to SIMI dopisuje sobie kolejne 3 punkty.

Bramki zdobywali dzisiaj Patryk Cygański – 4, Krzysiu Adamiec – 1 i notujący wyśmienity debiut w SIMI Artur Belka - 1. Nie wolno oczywiście pominąć SIEKIERA, który, mimo krótkiego pobytu na boisku popisał się asystą, a który wraz ze mną zawyża średnią wagową SIMI :).

Ponownie cały zespół zasługuje na pochwałę, ponieważ, mimo słabszej dyspozycji wywalczył w bardzo trudnym meczu komplet punktów. Wszyscy dali z siebie maksimum w tym dniu. Za tydzień trzeba będzie zagrać o niebo lepiej, bo młodzież z AZZURRINI tanio skóry nie sprzeda, co pokazali w ostatnim naszym meczu. DO BOJU SIMI !!!