Salonik Piłkarski Fair Play
PAAK hurtownia sportowa
pizza Da Vinci
Jumpinplace park trampolin

Tabela

Lp Nazwa drużyny M Pkt Bramki RO ZW PO RZ RP WZ WT
1 Bohamet S.A. 14 36 160 : 72 88 12 2 0 0 0 0
2 Bajka 14 29 73 : 53 20 9 4 1 0 0 0
3 Typy Grube 13 28 74 : 56 18 8 3 2 0 0 0
4 BWS 12 25 78 : 42 36 8 3 0 1 0 0
5 INSTA-TEL 12 20 52 : 50 2 6 5 1 0 0 0
6 LEGION. UA 14 17 72 : 79 -7 5 7 0 2 0 0
7 Świeże Jeże 15 10 65 : 88 -23 5 9 0 1 3 0
8 La Familia 14 4 35 : 95 -60 2 12 0 0 1 1
9 Abvergo 14 2 45 : 119 -74 2 12 0 0 2 0
  • 1 miejsce
  • 2 miejsce
  • 3 miejsce
  • Drużyna potwierdziła udział

Tabela

Lp Nazwa drużyny M Pkt Bramki RO ZW PO RZ RP WZ WT
1 FC Manhattan/Kozuch-Bud.pl 14 40 123 : 34 89 13 0 0 1 0 0
2 Północne Śródmieście 15 36 151 : 54 97 12 3 0 0 0 0
3 Epaka.pl Przesyłki Kurierskie 15 27 83 : 77 6 9 6 0 0 0 0
4 Cukiernia Sowa 15 25 96 : 79 17 8 6 0 1 0 0
5 MultiCafe 14 24 80 : 57 23 7 5 1 1 0 0
6 Rona Leader 15 11 54 : 109 -55 2 10 2 1 0 0
7 Etlumaczenia.eu 8 9 67 : 77 -10 3 5 0 0 0 0
8 Złota Owca 14 3 43 : 154 -111 1 12 1 0 1 0
9 FC Feniks/ RobTools 8 0 14 : 70 -56 0 8 0 0 0 4
  • 1 miejsce
  • 2 miejsce
  • 3 miejsce
  • Drużyna potwierdziła udział

Tabela

Lp Nazwa drużyny M Pkt Bramki RO ZW PO RZ RP WZ WT
  BWS 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  Diatech II 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  INSTA-TEL 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  Klimat Solec Kujawski 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  LEGION. UA 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  Mag Haus 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  Pro-Mill S.C. 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  RK 10 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  Rona Leader 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  SPX FLOW Employee Team 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  SZB 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  wolne miejsce 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  Zbiorowisko 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  • 1 miejsce
  • 2 miejsce
  • 3 miejsce
  • Drużyna potwierdziła udział

Tabela

Lp Nazwa drużyny M Pkt Bramki RO ZW PO RZ RP WZ WT
  LEGION. UA 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 0
  • 1 miejsce
  • 2 miejsce
  • 3 miejsce
  • Drużyna potwierdziła udział

Tabela

Lp Nazwa drużyny M Pkt Bramki RO ZW PO RZ RP WZ WT
1 Diatech II 16 42 143 : 47 96 14 2 0 0 0 0
2 Ogórki 15 31 112 : 69 43 10 4 0 1 0 0
3 Simbit 16 29 115 : 87 28 9 5 0 2 0 0
4 BDG Team 16 23 112 : 120 -8 8 8 0 0 0 1
5 Klimat Solec Kujawski 17 14 88 : 116 -28 7 10 0 0 3 1
6 PGE/TS Elektron Bydgoszcz 15 13 70 : 129 -59 3 10 2 0 0 0
7 FC Niebiescy 15 5 76 : 148 -72 1 13 1 0 0 0
  • 1 miejsce
  • 2 miejsce
  • 3 miejsce
  • Drużyna potwierdziła udział