pizza Da Vinci
Jumpinplace park trampolin
Groszek
Salonik Piłkarski Fair Play

Zdjęcie drużyny

INSTA-TEL
INSTA-TEL

Statystyka zawodników

Nazwisko i imię Nr Pozycja Statystyki
M K A BK BP
Bogulski Krzysztof 16 napastnik 7 0 11             4       1      
Chodorowski Dawid 0 napastnik 9 0 9       1 1 2 2       1 1    
Dereszyński Łukasz 9 napastnik 11 1 26             8 8     3      
Dowchań Tomasz 23 obrońca 5 0                              
Kabaciński Jarosław 2 obrońca 5 1 2             6 4 12   2      
Kaczmarek Sergiusz 6 uniwersalny 13 1 2             3 10            
Kułakowski Robert 14 napastnik 14 0 14           2 20   60   3 1    
Łochowicz Artur 18 obrońca 13 1 7           1 8   6   1      
Puła Michał 12 obrońca 8 0 2             4              
Słabosz Dominik 15 obrońca 9 0 8             4       1   2  
Szakalski Michał 1 uniwersalny 8 8               1 32     1      
Szymonowicz Marcin 8 obrońca 0 0                              
Tomczuk Jarosław 3 obrońca 2 0                       1      
Trzaskas 7 napastnik 11 0 7             4              
Twardy Jarosław 17 napastnik 11 0 3             4   6   1      
Werbiński Adam 19 obrońca 8 1                 6     2      
Zuchwalski Krzysztof 0 napastnik 13 0 6             3       2      
Legenda
  • M - Rozegrane mecze
  • K - Bramkarz
  • - Bramki z gry
  • - Bramki samobójcze
  • - Bramki z karnego
  • - Bramki z rzutu rożnego
  • - Bramki z rzutu wolnego
  • - Bramki z przedłużonego rzutu wolnego
  • - Bramki podczas dogrywki (karnych)
  • A - Asysty przy bramce
  • BK - Najlepszy bramkarz
  • BP - Najlepszy rozgrywający
  • - Nie strzelony karny podczas meczu
  • - Nie strzelony karny podczas dogrywki
  • = Nie wykorzystany przedłużony rzut wolny
  • - Żółte kartki
  • - Czerwone kartki
  • Kapitan drużyny
  • Zawodnik zawieszony

Tabela

Grupa Mistrzowska

Lp Nazwa drużyny M Bramki Pkt
1 PLEX-FORM 13 178:36 39
2 Świeże Jeże 14 97:52 36
3 Bohamet S.A. 14 130:62 30
4 PECA Galaktyczni 14 125:56 29
5 BWS 13 75:56 24
6 PTM Kujawy 13 62:75 23

Grupa Miejsca 7-12

Lp Nazwa drużyny M Bramki Pkt
1 INSTA-TEL 14 105:52 32
2 MultiCafe 13 76:73 22
3 Epaka.pl Przesyłki Kurierskie 14 61:70 22
4 BDG UNITED 13 58:75 22
5 Bajka 13 81:74 19
6 Abvergo 14 67:90 16

Grupa Spadkowa

Lp Nazwa drużyny M Bramki Pkt
1 La Familia 13 69:47 22
2 Złota Owca 14 69:89 18
3 Etlumaczenia.eu 14 57:85 14
4 FC Eagles 13 40:119 9
5 Fordoniacy 14 47:122 8
6 FC Mareczki 14 37:98 5
7 FC Manhattan/Kozuch-Bud.pl 8 7:54 2

Statystyka drużyny

  • Rozegrane mecze: 14
  • Bramki razem: 110
  • Bramki z gry: 97
  • Bramki samobójcze: 1
  • Bramki z karnego: 0
  • Bramki z rzutu rożnego: 0
  • Bramki z rzutu wolnego: 1
  • Bramki z przedłużonego rzutu wolnego: 1
  • Bramki podczas dogrywki (karnych): 5
  • Bramki z walkowera: 5
  • Asysty przy bramce: 71
  • Żółte kartki: 2
  • Czerwone kartki: 0
  • 2 Żółte kartki i czerowna: 0

Rozegrane mecze

1 kolejka / 17 listopada 2019 16:10
PECA Galaktyczni 5:5 (2:2) INSTA-TEL
2 kolejka / 24 listopada 2019 17:05
INSTA-TEL 1:8 (1:4) Świeże Jeże
3 kolejka / 30 listopada 2019 16:00
Złota Owca 0:11 (0:7) INSTA-TEL
4 kolejka / 07 grudnia 2019 15:00
INSTA-TEL 2:2 (1:2)rz. karne (1:0) Epaka.pl Przesyłki Kurierskie
5 kolejka / 14 grudnia 2019 17:00
FC Mareczki 1:13 (0:7) INSTA-TEL
6 kolejka / 21 grudnia 2019 16:00
INSTA-TEL 7:5 (3:3) Abvergo
7 kolejka / 28 grudnia 2019 18:00
Etlumaczenia.eu 5:5 (1:4) INSTA-TEL
8 kolejka / 05 stycznia 2020 17:10
INSTA-TEL 20:6 (10:2) Fordoniacy
9 kolejka / 11 stycznia 2020 17:00
Bohamet S.A. 13:6 (5:2) INSTA-TEL
10 kolejka / 18 stycznia 2020 20:00
INSTA-TEL 10:1 (6:1) Abvergo
11 kolejka / 25 stycznia 2020 19:00
MultiCafe 1:9 (0:2) INSTA-TEL
12 kolejka / 02 lutego 2020 16:10
INSTA-TEL 8:2 (4:1) BDG UNITED
13 kolejka / 15 lutego 2020 18:00
Epaka.pl Przesyłki Kurierskie 3:3 (3:1) INSTA-TEL
14 kolejka / 22 lutego 2020 16:00
INSTA-TEL 5:0 (5:0) Bajka