Sedzia 2: ---

Opis meczu:

Opis ze strony Philips

• autor: admin, 2013-08-23 23:14

W pierwszej kolejce rundy rewanżowej przegraliśmy z faworyzowaną drużyną Diatech 3:7.

Przez większość meczu wyglądaliśmy dobrze i do 60 minuty wygrywaliśmy nawet 2:1, marnując kilka wybornych sytuacji do podwyższenia wyniku. Rywal grał jeszcze bardziej nieskutecznie marnując wiele okazji.

W związku z tym, że cały mecz graliśmy bez zmienników koło wspomnianej 60 minuty zaczęło nam totalnie brakować sił, co rywal dysponujący 4 zmiennikami wykorzystał bezlitośnie.

Dodatkowo brak etatowego bramkarza i z konieczności bronienie, ponownie przez naszego snajpera, okazało się w tym meczu nie wystarczające.

Można gdybać, że przy obecności bramkarza i chociaż 1 zawodnika na zmianę, wcale nie musieliśmy tego meczu przegrać, ponieważ piłkarsko w niczym nie ustępowaliśmy Diatechowi, ale to już nic nie zmieni.

Wyróżnienia za mecz otrzymują:

1. Dawid Bottcher - 3 pkt

2. Arek Pracz - 2 pkt

3. Seweryn Albrecht - 1 pkt

Za tydzień kolejny ciężki mecz, tym razem z Agtesem, w którym miejmy nadzieje zagramy już w normalnym zestawieniu.