Drużyna: THE BRAIN
Zdjęcie drużyny
THE BRAIN
Statystyka zawodników
Nazwisko i imię | Nr | Pozycja | Statystyki | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | K | A | BK | BP | ||||||||||||||||
Brążkiewicz Karol | 2 | rozgrywający | 2 | 0 | 3 | 4 | ||||||||||||||
Patryk Filipski Senior | 0 | 11 | 0 | 5 | 4 | |||||||||||||||
Arkadiusz Glazino | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||
Gralak Maciej | 0 | 11 | 0 | 10 | 1 | 8 | 12 | |||||||||||||
Jankowski Łukasz | 0 | 11 | 0 | 4 | 4 | 2 | ||||||||||||||
Kordyla Mateusz | 0 | 12 | 0 | 14 | 6 | |||||||||||||||
Kowalczyk Jordan | 0 | 8 | 7 | 1 | 48 | |||||||||||||||
Kremblewski Maciej | 0 | 12 | 0 | 4 | 1 | 4 | ||||||||||||||
Krygier Rafał | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||
Michalski Mikołaj | 26 | napastnik | 2 | 0 | 7 | 6 | 12 | 1 | ||||||||||||
Nowak Przemek | 0 | 11 | 0 | 6 | 4 | 12 | 1 | |||||||||||||
Osiński Daniel | 0 | 12 | 0 | 10 | 10 | 12 | 4 | |||||||||||||
Nakata | 0 | 14 | 0 | 23 | 1 | 1 | 16 | 36 | 1 | 1 | ||||||||||
Supeł Zbigniew | 1 | bramkarz | 7 | 7 | 3 | 40 | ||||||||||||||
Twardowski Eryk | 0 | 10 | 0 | 2 | 1 | 2 | ||||||||||||||
Walicki Wiktor | 15 | napastnik | 2 | 0 | 7 | 3 | ||||||||||||||
Zaborowski Dawid | 0 | 10 | 0 | 17 | 8 | 24 | 2 | |||||||||||||
Ziemba Kacper | 0 | 9 | 0 | 15 | 1 | 8 | 24 | |||||||||||||
Legenda
|
Tabela
Statystyka drużyny
- Rozegrane mecze: 14
- Bramki razem: 134
- Bramki z gry: 127
- Bramki samobójcze: 2
- Bramki z karnego: 3
- Bramki z rzutu rożnego: 0
- Bramki z rzutu wolnego: 2
- Bramki z przedłużonego rzutu wolnego: 0
- Bramki podczas dogrywki (karnych): 0
- Bramki z walkowera: 0
- Asysty przy bramce: 90
- Żółte kartki: 13
- Czerwone kartki: 0
- 2 Żółte kartki i czerowna: 0
Rozegrane mecze
1 kolejka / 20 listopada 2019 20:30 | ||
THE BRAIN | 10:5 (4:2) | SPX Flow Bydgoszcz |
2 kolejka / 27 listopada 2019 20:30 | ||
Wisełka/ERMET S. C. | 2:5 (1:2) | THE BRAIN |
3 kolejka / 04 grudnia 2019 20:30 | ||
THE BRAIN | 7:3 (1:1) | Klimat Solec Kujawski |
4 kolejka / 11 grudnia 2019 20:30 | ||
THE BRAIN | 8:3 (3:2) | Granat |
5 kolejka / 17 grudnia 2019 20:30 | ||
ADP Pub Merlin Celtic | 3:10 (1:5) | THE BRAIN |
6 kolejka / 23 grudnia 2019 20:00 | ||
THE BRAIN | 8:4 (2:1) | RK 10 |
7 kolejka / 08 stycznia 2020 20:30 | ||
BWS | 4:7 (2:4) | THE BRAIN |
8 kolejka / 15 stycznia 2020 20:30 | ||
SPX Flow Bydgoszcz | 2:10 (0:0)rz. karne (5:14) | THE BRAIN |
9 kolejka / 22 stycznia 2020 20:30 | ||
THE BRAIN | 6:4 (3:2) | Wisełka/ERMET S. C. |
10 kolejka / 29 stycznia 2020 20:30 | ||
Klimat Solec Kujawski | 10:5 (3:1) | THE BRAIN |
11 kolejka / 05 lutego 2020 20:30 | ||
Granat | 4:18 (2:5) | THE BRAIN |
12 kolejka / 11 lutego 2020 19:30 | ||
THE BRAIN | 18:1 (7:0) | ADP Pub Merlin Celtic |
13 kolejka / 19 lutego 2020 20:30 | ||
RK 10 | 7:12 (6:3) | THE BRAIN |
14 kolejka / 02 marca 2020 20:30 | ||
THE BRAIN | 6:4 (3:2) | BWS |
Skład drużyny
-
Brążkiewicz Karol
-
Patryk Filipski Senior
-
Gralak Maciej
-
Jankowski Łukasz
-
Kordyla Mateusz
-
Kowalczyk Jordan
-
Kremblewski Maciej
-
Krygier Rafał
-
Michalski Mikołaj
-
Nowak Przemek
-
Osiński Daniel
-
Nakata
-
Supeł Zbigniew
-
Twardowski Eryk
-
Walicki Wiktor
-
Zaborowski Dawid
-
Ziemba Kacper
-
Arkadiusz Glazino
Zawodnik przestał grać w drużynie
Brak zdjęć