2014 I LIGA / 23 kolejka
- Nie rozegrany mecz
- Nie ustalony termin meczu
Klasyfikacja
- Awanas
- Spadek
- Drużyna potwierdziła udział
Statystyki
Bramki podczas meczu
- Jaszkowski Dariusz / Rafmont : 6
- Lipiec Marcin / BBF Kujawy 2 : 6
- Benetkiewicz Bartosz / AC Barka : 5
- Leśniewski Marcin / Bohamet S.A. : 5
- Marciniak Bartosz / Kapa Team : 4
- Orzechowski Robert / BMB Moto(s)Quad : 4
- Adi / Computex : 3
- Gawęcki Dawid / BMB Moto(s)Quad : 3
- Mazur Dawid / The Blue's : 3
- Stachowicz Bartosz / BMB Moto(s)Quad : 3
- Szczęsny Dariusz / BBF Kujawy 2 : 3
- Szefka Jakub / Kapa Team : 3
- Szymański Jarosław / Bohamet S.A. : 3
- Weber Marcin / BMB Moto(s)Quad : 3
- Witkowski Marek / Kapa Team : 3
- Adamski Sebastian / The Blue's : 2
- Andrzejczak Maciej / Sklejka - Multi S.A. : 2
- Andrzejewski Adrian / Kapa Team : 2
- Błaszak Sebastian / Reno Mal : 2
- Bręczkiewicz Mateusz / BMB Moto(s)Quad : 2
- Lassotta Piotr / PUA Badboys : 2
- Lewosiński Witold / Sklejka - Multi S.A. : 2
- Lipowski Radosław / PUA Badboys : 2
- Nawrocki Mariusz / Rafmont : 2
- Przybytkowski Mateusz / EuroTim/StudioOmega Sabre : 2
- Bernocchi Simone / Rafmont : 1
- Bielawski Łukasz / Bajka/Fryzjerfordon.pl : 1
- Biziak Marek / Bajka/Fryzjerfordon.pl : 1
- Broda Krzysztof / Reno Mal : 1
- Brona Łukasz / Rafmont : 1
- Cisoń Arkadiusz / AC Barka : 1
- Cybulski Sebastian / Sklejka - Multi S.A. : 1
- Drozdowski Juliusz / ADP Celtic : 1
- Gaca Przemysław / Rafmont : 1
- Gołaszewski Kamil / Bajka/Fryzjerfordon.pl : 1
- Jaranowski Rafał / Rafmont : 1
- Jaszczyk Łukasz / Sklejka - Multi S.A. : 1
- Kaczmarek Sławomir / Osowa Góra : 1
- Kamiński Jarosław / The Blue's : 1
- Kiełbasiński Jacek / The Blue's : 1
- Krauze Krzysztof / BMB Moto(s)Quad : 1
- Kujawa Bartosz / Sklejka - Multi S.A. : 1
- Kutka Marek / Kapa Team : 1
- Lewandowski Dariusz / BBF Kujawy 2 : 1
- Murawski Mariusz / Computex : 1
- Niedbalski Piotr / EuroTim/StudioOmega Sabre : 1
- Orzoł Bartosz / Włodzimierz Rona Leader : 1
- Paluszewski Marcin / Computex : 1
- Szczęsny Arkadiusz / BBF Kujawy 2 : 1
- Szpejnowski Sebastian / Osowa Góra : 1
- Tarasiewicz Maciej / Sklejka - Multi S.A. : 1
- Tobolski Paweł / BMB Moto(s)Quad : 1
Bramki samobójcze
- Domek Marcin / The Blue's: 1
- Look Rafał / Rafmont: 1
- Andrzejewski Adrian / Kapa Team: 4
- Cisoń Jakub / AC Barka: 4
- Lewandowski Dariusz / BBF Kujawy 2: 4
- Brona Łukasz / Rafmont: 3
- Brzeziński Artur / BBF Kujawy 2: 3
- Weber Marcin / BMB Moto(s)Quad: 3
- Bręczkiewicz Mateusz / BMB Moto(s)Quad: 2
- Floraszak Krystian / BMB Moto(s)Quad: 2
- Gaweł Przemysław / Osowa Góra: 2
- Gawęcki Dawid / BMB Moto(s)Quad: 2
- Krauze Krzysztof / BMB Moto(s)Quad: 2
- Kujawa Bartosz / Sklejka - Multi S.A.: 2
- Leśniewski Marcin / Bohamet S.A.: 2
- Marciniak Bartosz / Kapa Team: 2
- Nawrocki Mariusz / Rafmont: 2
- Niedbalski Piotr / EuroTim/StudioOmega Sabre: 2
- Orzechowski Robert / BMB Moto(s)Quad: 2
- Stachowicz Bartosz / BMB Moto(s)Quad: 2
- Sulwiński Michał / Computex: 2
- Szefka Jakub / Kapa Team: 2
- Adi / Computex: 1
- Andrzejczak Maciej / Sklejka - Multi S.A.: 1
- Baczewski Norbert / PUA Badboys: 1
- Frydrych Remigiusz / Sklejka - Multi S.A.: 1
- Gaca Przemysław / Rafmont: 1
- Gołaszewski Kamil / Bajka/Fryzjerfordon.pl: 1
- Grzejda Szymon / Reno Mal: 1
- Kamiński Jarosław / The Blue's: 1
- Kania Daniel / EuroTim/StudioOmega Sabre: 1
- Kiełbasiński Jacek / The Blue's: 1
- Kiełbasiński Jarosław / The Blue's: 1
- Kowalczyk Jarosław / Bajka/Fryzjerfordon.pl: 1
- Kropidłowski Bartosz / Sklejka - Multi S.A.: 1
- Kutka Marek / Kapa Team: 1
- Lassotta Piotr / PUA Badboys: 1
- Łazarski Tomasz / Rafmont: 1
- Mazur Dawid / The Blue's: 1
- Murawski Mariusz / Computex: 1
- Sakowicz Tomasz / Bajka/Fryzjerfordon.pl: 1
- Szczęsny Dariusz / BBF Kujawy 2: 1
- Szpott Dawid / Kapa Team: 1
- Szymański Jarosław / Bohamet S.A.: 1
- Tarasiewicz Maciej / Sklejka - Multi S.A.: 1
- Witkowski Marek / Kapa Team: 1
- Zbrojewski Dawid / The Blue's: 1
Żółte kartki
- Benetkiewicz Karol / AC Barka: 2
- Bonk Jarosław / Włodzimierz Rona Leader: 1
- Gaca Dawid / PUA Badboys: 1
- Lassotta Piotr / PUA Badboys: 1
- Ptaszyński Mateusz / Bajka/Fryzjerfordon.pl: 1
- Szpotański Krystian / Reno Mal: 1
- Szymkowiak Maciej / Bohamet S.A.: 1
- Walerych Jarosław / Włodzimierz Rona Leader: 1
Czerwone kartki
Najlepszy bramkarz
Najlepszy rozgrywajacy
- Andrzejewski Adrian / Kapa Team: 12
- Brona Łukasz / Rafmont: 12
- Cisoń Jakub / AC Barka: 12
- Grzejda Szymon / Reno Mal: 12
- Kujawa Bartosz / Sklejka - Multi S.A.: 12
- Lewandowski Dariusz / BBF Kujawy 2: 12
- Niedbalski Piotr / EuroTim/StudioOmega Sabre: 12
- Weber Marcin / BMB Moto(s)Quad: 12
Podsumowanie
Kolejka | Śr. w meczu | |
---|---|---|
Liczba meczów | 9 | |
Łącznie strzelonych bramek | 136 | 15.11 |
Bramki z gry | 101.00 | 11.22 |
Bramki z karnego | 2.00 | 0.22 |
Bramki z rzutu rożnego | ||
Bramki z rzutu wolnego | 1.00 | 0.11 |
Bramki z przedłużonego rzutu wolnego | ||
Bramki podczas dogrywki (karnych) | ||
Bramki samobójcze | ||
Bramki za walkower zwykły | ||
Bramki za walkower techniczny | ||
Bramki za walkower obu drużyn | 30.00 | 3.33 |