2014 I LIGA / 10 kolejka
- Nie rozegrany mecz
- Nie ustalony termin meczu
Klasyfikacja
- Awanas
- Spadek
- Drużyna potwierdziła udział
Statystyki
Bramki podczas meczu
- Szymański Jarosław / Bohamet S.A. : 14
- Piskorski Arkadiusz / Klimtrade Fotele Biurowe : 6
- Wojciechowski Piotr / Bohamet S.A. : 6
- Broda Krzysztof / Reno Mal : 5
- Zdrojewski Przemysław / Bohamet S.A. : 5
- Andrzejczak Maciej / Sklejka - Multi S.A. : 4
- Ptaszyński Mateusz / Bajka/Fryzjerfordon.pl : 4
- Swinton Eryk / KRIVPOL Białe Błota : 4
- Witkowski Tomasz / EuroTim/StudioOmega Sabre : 4
- Baczewski Norbert / PUA Badboys : 3
- Kaczmarek Sławomir / Osowa Góra : 3
- Klinger Rafał / Bajka/Fryzjerfordon.pl : 3
- Kulczyński Adrian / ADP Celtic : 3
- Kutka Marek / Kapa Team : 3
- Lipiec Marcin / BBF Kujawy 2 : 3
- Mrozik Maciej / Computex : 3
- Murawski Mariusz / Computex : 3
- Pikulski Paweł / AC Barka : 3
- Siuda Tomasz / EuroTim/StudioOmega Sabre : 3
- Wasiak Krzysztof / Klimtrade Fotele Biurowe : 3
- Wilk Łukasz / PUA Badboys : 3
- Benetkiewicz Karol / AC Barka : 2
- Cisoń Jakub / AC Barka : 2
- Damski Andrzej / Computex : 2
- Kiełbasiński Jarosław / The Blue's : 2
- Kozłowski Wojciech / Sklejka - Multi S.A. : 2
- Lewandowski Dariusz / BBF Kujawy 2 : 2
- Lewosiński Witold / Sklejka - Multi S.A. : 2
- Libera Krzysztof / AC Barka : 2
- Łączna Marta / KRIVPOL Białe Błota : 2
- Ndoloka Marcel / KRIVPOL Białe Błota : 2
- Nowak Tomasz / Bohamet S.A. : 2
- Patalon Rafał / PUA Badboys : 2
- Sakowicz Tomasz / Bajka/Fryzjerfordon.pl : 2
- Tajkowski Przemysław / ADP Celtic : 2
- Wiąckiewicz Cezary / Bohamet S.A. : 2
- Agatowski Artur / Rafmont : 1
- Andrzejewski Adrian / Kapa Team : 1
- As Piotr / BBF Kujawy 2 : 1
- Bagiński Marcin / Osowa Góra : 1
- Benetkiewicz Bartosz / AC Barka : 1
- Błaszak Sebastian / Reno Mal : 1
- Boniecki Szymon / ADP Celtic : 1
- Bręczkiewicz Mateusz / BMB Moto(s)Quad : 1
- Brzeziński Artur / BBF Kujawy 2 : 1
- Budziszewski Michał / Rafmont : 1
- Cylka Oliwier / Włodzimierz Rona Leader : 1
- Drozdowski Juliusz / ADP Celtic : 1
- Gaca Przemysław / Rafmont : 1
- Grzejda Szymon / Reno Mal : 1
- Jarmoliński Adam / Bajka/Fryzjerfordon.pl : 1
- Junatowski Tomasz / Bajka/Fryzjerfordon.pl : 1
- Jurkiewicz Patryk / Sklejka - Multi S.A. : 1
- Klimczyk Daniel / Klimtrade Fotele Biurowe : 1
- Kortas Daniel / Rafmont : 1
- Lassotta Piotr / PUA Badboys : 1
- Leman / KRIVPOL Białe Błota : 1
- Lewandowski Sebastian / Włodzimierz Rona Leader : 1
- Look Rafał / ADP Celtic : 1
- Nawrocki Mariusz / Rafmont : 1
- Olejnik Krzysztof / ADP Celtic : 1
- Olszewski Daniel / KRIVPOL Białe Błota : 1
- Ornowski Maciej / Reno Mal : 1
- Przybytkowski Mateusz / EuroTim/StudioOmega Sabre : 1
- Puzewicz Piotr / EuroTim/StudioOmega Sabre : 1
- Sulwiński Michał / Computex : 1
- Szefka Jakub / Kapa Team : 1
- Śliwiński Mateusz / Bohamet S.A. : 1
- Witkowski Marek / Kapa Team : 1
- Wiznerowicz Arkadiusz / KRIVPOL Białe Błota : 1
- Wolski Mateusz / Sklejka - Multi S.A. : 1
Bramki samobójcze
Bramki podczas dogrywki (karnych)
- Look Rafał / ADP Celtic: 2
- Puzewicz Piotr / EuroTim/StudioOmega Sabre: 2
- Siuda Tomasz / EuroTim/StudioOmega Sabre: 2
- Witkowski Tomasz / EuroTim/StudioOmega Sabre: 2
- Balcer Wojciech / ADP Celtic: 1
- Boniecki Szymon / ADP Celtic: 1
- Domek Marcin / EuroTim/StudioOmega Sabre: 1
- Drozdowski Juliusz / ADP Celtic: 1
- Klimczyk Daniel / Klimtrade Fotele Biurowe: 1
- Kozłowski Wojciech / Sklejka - Multi S.A.: 1
- Kujawa Bartosz / Sklejka - Multi S.A.: 1
- Kulczyński Adrian / ADP Celtic: 1
- Pietrzak Piotr / Sklejka - Multi S.A.: 1
- Przybytkowski Mateusz / EuroTim/StudioOmega Sabre: 1
- Sarbiewski Krzysztof / ADP Celtic: 1
- Tajkowski Przemysław / ADP Celtic: 1
- Wasiak Krzysztof / Klimtrade Fotele Biurowe: 1
- Wilczewski Marcin / ADP Celtic: 1
- Wolski Mateusz / Sklejka - Multi S.A.: 1
- Szymański Jarosław / Bohamet S.A.: 6
- Wojciechowski Piotr / Bohamet S.A.: 6
- Nowak Tomasz / Bohamet S.A.: 5
- Olszewski Daniel / KRIVPOL Białe Błota: 5
- Wiąckiewicz Cezary / Bohamet S.A.: 4
- Cisoń Jakub / AC Barka: 3
- Klimczyk Daniel / Klimtrade Fotele Biurowe: 3
- Lassotta Piotr / PUA Badboys: 3
- Ornowski Maciej / Reno Mal: 3
- Ptaszyński Mateusz / Bajka/Fryzjerfordon.pl: 3
- Wasiak Krzysztof / Klimtrade Fotele Biurowe: 3
- Bernocchi Simone / Rafmont: 2
- Cisoń Waldemar / AC Barka: 2
- Damski Andrzej / Computex: 2
- Kropidłowski Bartosz / Sklejka - Multi S.A.: 2
- Kulczyński Adrian / ADP Celtic: 2
- Lewandowski Dariusz / BBF Kujawy 2: 2
- Lipowski Radosław / PUA Badboys: 2
- Łączna Marta / KRIVPOL Białe Błota: 2
- Murawski Mariusz / Computex: 2
- Sakowicz Tomasz / Bajka/Fryzjerfordon.pl: 2
- Szefka Jakub / Kapa Team: 2
- Werbski Rafał / Computex: 2
- Zdrojewski Przemysław / Bohamet S.A.: 2
- Andrzejczak Maciej / Sklejka - Multi S.A.: 1
- Andrzejewski Adrian / Kapa Team: 1
- Bagiński Marcin / Osowa Góra: 1
- Balcer Wojciech / ADP Celtic: 1
- Błaszak Sebastian / Reno Mal: 1
- Brzeziński Artur / BBF Kujawy 2: 1
- Domek Marcin / EuroTim/StudioOmega Sabre: 1
- Drozdowski Juliusz / ADP Celtic: 1
- Drzewiecki Rafał / KRIVPOL Białe Błota: 1
- Frydrych Remigiusz / Sklejka - Multi S.A.: 1
- Gaweł Łukasz / Osowa Góra: 1
- Jarmoliński Adam / Bajka/Fryzjerfordon.pl: 1
- Kamiński Jarosław / The Blue's: 1
- Klimczyk Bartosz / Klimtrade Fotele Biurowe: 1
- Klinger Rafał / Bajka/Fryzjerfordon.pl: 1
- Kortas Daniel / Rafmont: 1
- Kujawa Bartosz / Sklejka - Multi S.A.: 1
- Lewosiński Witold / Sklejka - Multi S.A.: 1
- Lipiec Marcin / BBF Kujawy 2: 1
- Look Rafał / ADP Celtic: 1
- Malinowski Remigiusz / Reno Mal: 1
- Mrozik Maciej / Computex: 1
- Niedbalski Dominik / EuroTim/StudioOmega Sabre: 1
- Orzechowski Robert / BMB Moto(s)Quad: 1
- Paluszewski Marcin / Computex: 1
- Pikulski Paweł / AC Barka: 1
- Piskorski Arkadiusz / Klimtrade Fotele Biurowe: 1
- Przybytkowski Mateusz / EuroTim/StudioOmega Sabre: 1
- Siuda Tomasz / EuroTim/StudioOmega Sabre: 1
- Strzelewicz Szymon / Klimtrade Fotele Biurowe: 1
- Szczepaniak Szymon / ADP Celtic: 1
- Szymański Andrzej / Bajka/Fryzjerfordon.pl: 1
- Śliwiński Mateusz / Bohamet S.A.: 1
- Tajkowski Przemysław / ADP Celtic: 1
- Trepczyński Łukasz / Reno Mal: 1
- Wieczorek Łukasz / KRIVPOL Białe Błota: 1
- Wilczewski Marcin / ADP Celtic: 1
- Witkowski Marek / Kapa Team: 1
- Witkowski Tomasz / EuroTim/StudioOmega Sabre: 1
- Wittkowicz Dariusz / AC Barka: 1
Żółte kartki
- Bręczkiewicz Mateusz / BMB Moto(s)Quad: 2
- Kowalczyk Jarosław / Bajka/Fryzjerfordon.pl: 2
- Widziński Paweł / BMB Moto(s)Quad: 2
- Andrzejczak Maciej / Sklejka - Multi S.A.: 1
- Choroś Artur / Włodzimierz Rona Leader: 1
- Jaranowski Rafał / Rafmont: 1
- Jurkiewicz Patryk / Sklejka - Multi S.A.: 1
- Łuczon Paweł / KRIVPOL Białe Błota: 1
- Wilk Łukasz / PUA Badboys: 1
- Witkowski Marek / Kapa Team: 1
Czerwone kartki
Najlepszy bramkarz
Najlepszy rozgrywajacy
- Cisoń Jakub / AC Barka: 12
- Kulczyński Adrian / ADP Celtic: 12
- Lassotta Piotr / PUA Badboys: 12
- Murawski Mariusz / Computex: 12
- Olszewski Daniel / KRIVPOL Białe Błota: 12
- Ornowski Maciej / Reno Mal: 12
- Ptaszyński Mateusz / Bajka/Fryzjerfordon.pl: 12
- Szymański Jarosław / Bohamet S.A.: 12
- Wasiak Krzysztof / Klimtrade Fotele Biurowe: 12
Nie strzelony karny podczas dogrywki
Podsumowanie
Kolejka | Śr. w meczu | |
---|---|---|
Liczba meczów | 9 | |
Łącznie strzelonych bramek | 176 | 19.56 |
Bramki z gry | 152.00 | 16.89 |
Bramki z karnego | ||
Bramki z rzutu rożnego | ||
Bramki z rzutu wolnego | 1.00 | 0.11 |
Bramki z przedłużonego rzutu wolnego | ||
Bramki podczas dogrywki (karnych) | ||
Bramki samobójcze | ||
Bramki za walkower zwykły | ||
Bramki za walkower techniczny | ||
Bramki za walkower obu drużyn |