2014 I LIGA / 3 kolejka
- Nie rozegrany mecz
- Nie ustalony termin meczu
Klasyfikacja
- Awanas
- Spadek
- Drużyna potwierdziła udział
Statystyki
Bramki podczas meczu
- Klimczyk Daniel / Klimtrade Fotele Biurowe : 17
- Jaszkowski Dariusz / Rafmont : 4
- Krawczyk Mariusz / Klimtrade Fotele Biurowe : 4
- Witkowski Marek / Kapa Team : 4
- Brożek Paweł / Kapa Team : 3
- Duma Radosław / Bajka/Fryzjerfordon.pl : 3
- Klinger Rafał / Bajka/Fryzjerfordon.pl : 3
- Królak Marcin / Bohamet S.A. : 3
- Leman / KRIVPOL Białe Błota : 3
- Pławski Piotr / EuroTim/StudioOmega Sabre : 3
- Adi / Computex : 2
- Bielawski Łukasz / Bajka/Fryzjerfordon.pl : 2
- Gonerski Paweł / Reno Mal : 2
- Gotowalski Damian / AC Barka : 2
- Imała Robert / BBF Kujawy 2 : 2
- Klosek Damian / The Blue's : 2
- Kowalczyk Jarosław / Bajka/Fryzjerfordon.pl : 2
- Krüger Dariusz / Bohamet S.A. : 2
- Pietrzak Piotr / Sklejka - Multi S.A. : 2
- Pikulski Paweł / AC Barka : 2
- Siuda Tomasz / EuroTim/StudioOmega Sabre : 2
- Szymański Andrzej / Bajka/Fryzjerfordon.pl : 2
- Wierzbicki Rafał / Klimtrade Fotele Biurowe : 2
- Wiesiołowski Robert / Bajka/Fryzjerfordon.pl : 2
- Wiśniewski Dawid / ADP Celtic : 2
- Benetkiewicz Karol / AC Barka : 1
- Boniecki Szymon / ADP Celtic : 1
- Broda Krzysztof / Reno Mal : 1
- Brona Łukasz / Rafmont : 1
- Brzeziński Dariusz / BBF Kujawy 2 : 1
- Chylewski Przemysław / The Blue's : 1
- Damski Andrzej / Computex : 1
- Domek Marcin / EuroTim/StudioOmega Sabre : 1
- Drozdowski Juliusz / ADP Celtic : 1
- Gąsiorowski Sławomir / EuroTim/StudioOmega Sabre : 1
- Górzyński Przemysław / Computex : 1
- Jarmoliński Adam / Bajka/Fryzjerfordon.pl : 1
- Jaroć Piotr / Computex : 1
- Jaszczyk Łukasz / Sklejka - Multi S.A. : 1
- Jurkiewicz Patryk / Sklejka - Multi S.A. : 1
- Kmieć Łukasz / Bohamet S.A. : 1
- Kulczyński Adrian / ADP Celtic : 1
- Lewosiński Witold / Sklejka - Multi S.A. : 1
- Libera Krzysztof / AC Barka : 1
- Łączna Marta / KRIVPOL Białe Błota : 1
- Niedbalski Karol / EuroTim/StudioOmega Sabre : 1
- Olszewski Daniel / KRIVPOL Białe Błota : 1
- Osmański Mateusz / KRIVPOL Białe Błota : 1
- Patalon Rafał / PUA Badboys : 1
- Priewe Paweł / BBF Kujawy 2 : 1
- Ptaszyński Mateusz / Bajka/Fryzjerfordon.pl : 1
- Ratajczak Bartłomiej / Klimtrade Fotele Biurowe : 1
- Ratyński Bartosz / Klimtrade Fotele Biurowe : 1
- Sakowicz Tomasz / Bajka/Fryzjerfordon.pl : 1
- Stróżyński Marcin / The Blue's : 1
- Strzelewicz Szymon / Klimtrade Fotele Biurowe : 1
- Suchowski Dominik / BMB Moto(s)Quad : 1
- Szefka Jakub / Kapa Team : 1
- Tajkowski Przemysław / ADP Celtic : 1
- Weber Marcin / BMB Moto(s)Quad : 1
- Werbski Rafał / Computex : 1
- Witkowski Tomasz / EuroTim/StudioOmega Sabre : 1
- Wojnarski Marek / Computex : 1
- Wróblewski Marcin / The Blue's : 1
- Zabłocki Paweł / Osowa Góra : 1
Bramki samobójcze
- Lewosiński Witold / Rafmont: 1
Bramki podczas dogrywki (karnych)
- Benetkiewicz Karol / AC Barka: 2
- Pikulski Paweł / AC Barka: 2
- Cisoń Waldemar / AC Barka: 1
- Kmieć Łukasz / Bohamet S.A.: 1
- Królak Marcin / Bohamet S.A.: 1
- Krueger Krystian / Bohamet S.A.: 1
- Krüger Dariusz / Bohamet S.A.: 1
- Lasik Mateusz / Bohamet S.A.: 1
- Libera Krzysztof / AC Barka: 1
- Nowak Tomasz / Bohamet S.A.: 1
- Szymkowiak Waldemar / AC Barka: 1
- Śliwiński Mateusz / Bohamet S.A.: 1
- Wiąckiewicz Cezary / Bohamet S.A.: 1
- Wittkowicz Dariusz / AC Barka: 1
- Zientara Dawid / AC Barka: 1
- Wierzbicki Rafał / Klimtrade Fotele Biurowe: 9
- Ptaszyński Mateusz / Bajka/Fryzjerfordon.pl: 6
- Strzelewicz Szymon / Klimtrade Fotele Biurowe: 6
- Ratajczak Bartłomiej / Klimtrade Fotele Biurowe: 5
- Klimczyk Daniel / Klimtrade Fotele Biurowe: 3
- r M / Rafmont: 3
- Adi / Computex: 2
- Brożek Paweł / Kapa Team: 2
- Cisoń Jakub / AC Barka: 2
- Damski Andrzej / Computex: 2
- Duma Radosław / Bajka/Fryzjerfordon.pl: 2
- Floraszak Krystian / BMB Moto(s)Quad: 2
- Górzyński Przemysław / Computex: 2
- Klosek Damian / The Blue's: 2
- Łochowicz Artur / The Blue's: 2
- Pławski Piotr / EuroTim/StudioOmega Sabre: 2
- Tajkowski Przemysław / ADP Celtic: 2
- Wiesiołowski Robert / Bajka/Fryzjerfordon.pl: 2
- Wiśniewski Dawid / ADP Celtic: 2
- Agatowski Artur / Rafmont: 1
- Benetkiewicz Karol / AC Barka: 1
- Broda Krzysztof / Reno Mal: 1
- Brzeziński Artur / BBF Kujawy 2: 1
- Cybulski Sebastian / Sklejka - Multi S.A.: 1
- Jaroć Piotr / Computex: 1
- Jurkiewicz Patryk / Sklejka - Multi S.A.: 1
- Kowalczyk Jarosław / Bajka/Fryzjerfordon.pl: 1
- Królak Marcin / Bohamet S.A.: 1
- Krüger Radosław / Bohamet S.A.: 1
- Kutka Marek / Kapa Team: 1
- Leman / KRIVPOL Białe Błota: 1
- Lewosiński Maciej / Sklejka - Multi S.A.: 1
- Lewosiński Witold / Sklejka - Multi S.A.: 1
- Lipowski Radosław / PUA Badboys: 1
- Łazarski Tomasz / Rafmont: 1
- Maruszczak Mateusz / Osowa Góra: 1
- Olszewski Daniel / KRIVPOL Białe Błota: 1
- Pikulski Paweł / AC Barka: 1
- Ratyński Bartosz / Klimtrade Fotele Biurowe: 1
- Sakowicz Tomasz / Bajka/Fryzjerfordon.pl: 1
- Szczęsny Dariusz / BBF Kujawy 2: 1
- Szpotański Krystian / Reno Mal: 1
- Szymański Andrzej / Bajka/Fryzjerfordon.pl: 1
- Szymkowiak Waldemar / AC Barka: 1
- Wieczorek Łukasz / KRIVPOL Białe Błota: 1
- Witkowski Tomasz / EuroTim/StudioOmega Sabre: 1
- Zielecki Mariusz / BBF Kujawy 2: 1
Żółte kartki
- Brona Łukasz / Rafmont: 2
- Imała Robert / BBF Kujawy 2: 2
- Lassotta Piotr / PUA Badboys: 2
- Andrzejewski Adrian / Kapa Team: 1
- Borkowski Mateusz / BBF Kujawy 2: 1
- Brożek Paweł / Kapa Team: 1
- Bujny Mateusz / Reno Mal: 1
- Cybulski Sebastian / Sklejka - Multi S.A.: 1
- Gaca Dawid / PUA Badboys: 1
- Grzegorowski Krzysztof / Włodzimierz Rona Leader: 1
- Han Sławomir / KRIVPOL Białe Błota: 1
- Jankowski Adam / ADP Celtic: 1
- Kulczyński Adrian / ADP Celtic: 1
- Olszewski Rafał / Bohamet S.A.: 1
- Pikulski Paweł / AC Barka: 1
- Szczęsny Arkadiusz / BBF Kujawy 2: 1
- Szpott Dawid / Kapa Team: 1
- Witkowski Tomasz / EuroTim/StudioOmega Sabre: 1
Czerwone kartki
Najlepszy bramkarz
Najlepszy rozgrywajacy
- Adi / Computex: 12
- Brożek Paweł / Kapa Team: 12
- Cisoń Jakub / AC Barka: 12
- Leman / KRIVPOL Białe Błota: 12
- Pławski Piotr / EuroTim/StudioOmega Sabre: 12
- Ptaszyński Mateusz / Bajka/Fryzjerfordon.pl: 12
- r M / Rafmont: 12
- Wierzbicki Rafał / Klimtrade Fotele Biurowe: 12
- Wiśniewski Dawid / ADP Celtic: 12
Nie strzelony karny podczas meczu
- Imała Robert / BBF Kujawy 2: 1
Nie strzelony karny podczas dogrywki
Podsumowanie
Kolejka | Śr. w meczu | |
---|---|---|
Liczba meczów | 9 | |
Łącznie strzelonych bramek | 135 | 15.00 |
Bramki z gry | 112.00 | 12.44 |
Bramki z karnego | 2.00 | 0.22 |
Bramki z rzutu rożnego | ||
Bramki z rzutu wolnego | 3.00 | 0.33 |
Bramki z przedłużonego rzutu wolnego | ||
Bramki podczas dogrywki (karnych) | ||
Bramki samobójcze | ||
Bramki za walkower zwykły | ||
Bramki za walkower techniczny | ||
Bramki za walkower obu drużyn |