2013 LIGA AMATORSKA / 13 kolejka
- Nie rozegrany mecz
- Nie ustalony termin meczu
Klasyfikacja
- Puchar za 1 miejsce
- Puchar za 2 miejsce
- Puchar za 3 miejsce
- Podział
- Drużyna potwierdziła udział
Statystyki
Bramki podczas meczu
- Klimczyk Daniel / Klimtrade Fotele Biurowe : 7
- Tykwiński Jakub / Beds.Pl : 6
- Bilecki Tomasz / Beds.Pl : 5
- Konwiński Wojciech / Coco-studio.pl : 5
- Kaszubowski Michał / Coco-studio.pl : 4
- Konwiński Michał / Coco-studio.pl : 4
- Lewandowski Robert / Salon Fryzjerski Angel : 4
- Nowicki Jarosław / PGE Bydgoszcz : 4
- Stasiak Łukasz / Beds.Pl : 4
- Szmiel Łukasz / Coco-studio.pl : 4
- Kamecki Damian / Educarium : 3
- Klozak Łukasz / Igrzyskowa : 3
- Zimny Mateusz / Hit : 3
- Brzeziński Dawid / Simbit : 2
- Gaca Marcin / BWH-Z : 2
- Grzejda Szymon / Igrzyskowa : 2
- Klawiński Piotr / BWH-Z : 2
- Kodranc Michał / Cowent : 2
- Kowal / PGE Bydgoszcz : 2
- Mikołajczak Robert / BWH-Z : 2
- Nowicki Bartosz / Cowent : 2
- Olszewski Marcin / Cowent : 2
- Prondzinski Maciej / Simbit : 2
- Zasada Damian / Hit : 2
- Andrych Wojciech / Cowent : 1
- Bilicki Wojciech / Time Work : 1
- Bręczkiewicz Mateusz / BMB Moto(s)Quad am. : 1
- Dębiec Adam / Igrzyskowa : 1
- Gapski Mariusz / Hit : 1
- Gaszak kaucja Wisła F. futsal Radosław / Byle Nie Spaść : 1
- Gruszczyński Mieszko / Time Work : 1
- Gutowski Łukasz / Beds.Pl : 1
- H uu / Klimtrade Fotele Biurowe : 1
- Kaczmarek Sławomir / TF Kable : 1
- Kaszyński Adrian / Igrzyskowa : 1
- Klasło Jakub / Guma Team : 1
- Kopicki Mariusz / Salon Fryzjerski Angel : 1
- Kuszyński Artur / Igrzyskowa : 1
- Nawrot Maciej / Coco-studio.pl : 1
- Nowak Mateusz / Byle Nie Spaść : 1
- Paliwoda Łukasz / Hit : 1
- Pic Dawid / Hit : 1
- Rogatty Łukasz / Beds.Pl : 1
- Rutyna Radosław / PGE Bydgoszcz : 1
- Stachowicz Bartosz / BMB Moto(s)Quad am. : 1
- Szczeciński Łukasz / PGE Bydgoszcz : 1
- Szmiel Karol / Coco-studio.pl : 1
- Szymański Marek / Coco-studio.pl : 1
- Weltrowski Krzysztof / Salon Fryzjerski Angel : 1
- Widziński Paweł / BMB Moto(s)Quad am. : 1
- Włodarski Przemysław / PGE Bydgoszcz : 1
- Wyrwa Kamil / Guma Team : 1
- Zakrzewski Radosław / Ogórki : 1
- Zieliński Adam / Salon Fryzjerski Angel : 1
- Żórawski Krzysztof / Ogórki : 1
Bramki samobójcze
Bramki podczas dogrywki (karnych)
- Szałer / Coco-studio.pl: 7
- Bilecki Tomasz / Beds.Pl: 4
- Konwiński Michał / Coco-studio.pl: 3
- Konwiński Wojciech / Coco-studio.pl: 3
- Busiakiewicz Bartosz / Salon Fryzjerski Angel: 2
- Kałek Artur / PGE Bydgoszcz: 2
- Końpa Arkadiusz / PGE Bydgoszcz: 2
- Koszek Przemysław / Cowent: 2
- Ługowski Marcin / Beds.Pl: 2
- Olszewski Marcin / Cowent: 2
- Stasiak Łukasz / Beds.Pl: 2
- Szymański Marek / Coco-studio.pl: 2
- Tykwiński Jakub / Beds.Pl: 2
- Weltrowski Krzysztof / Salon Fryzjerski Angel: 2
- Adamski Sebastian / Hit: 1
- Błażejak Przemysław / Hit: 1
- Brzeziński Dawid / Simbit: 1
- Danecki Maciej / Educarium: 1
- Głowacki Michał / BMB Moto(s)Quad am.: 1
- Grzejda Szymon / Igrzyskowa: 1
- Jabłoński Miłosz / BWH-Z: 1
- Kamiński Jarosław / Ogórki: 1
- Kaszubowski Michał / Coco-studio.pl: 1
- Klawiński Krzysztof / BWH-Z: 1
- Klimczyk Bartosz / Klimtrade Fotele Biurowe: 1
- Klimczyk Daniel / Klimtrade Fotele Biurowe: 1
- Klozak Łukasz / Igrzyskowa: 1
- Kopicki Mariusz / Salon Fryzjerski Angel: 1
- Kowal / PGE Bydgoszcz: 1
- Krawczyk Mariusz / Klimtrade Fotele Biurowe: 1
- Kroll Mateusz / Beds.Pl: 1
- Kuszyński Artur / Igrzyskowa: 1
- Lewandowski Robert / Salon Fryzjerski Angel: 1
- Mikołajczak Robert / BWH-Z: 1
- Nowicki Bartosz / Cowent: 1
- Nowicki Jarosław / PGE Bydgoszcz: 1
- Nowicki Marek / PGE Bydgoszcz: 1
- Stasiak Kazimierz / Beds.Pl: 1
- Szews Radosław / Guma Team: 1
- Szmiel Łukasz / Coco-studio.pl: 1
- Werbski Rafał / Beds.Pl: 1
- Wyrwa Kamil / Guma Team: 1
Żółte kartki
- Binkowski Adrian / Time Work: 1
- Błażejak Przemysław / Hit: 1
- Dębiec Adam / Igrzyskowa: 1
- Kałek Artur / PGE Bydgoszcz: 1
- Kozioł Piotr / Byle Nie Spaść: 1
- Mikołajczak Robert / BWH-Z: 1
- Nowak Mateusz / Byle Nie Spaść: 1
- Nowicki Marek / PGE Bydgoszcz: 1
- Olszewski Mirosław / Guma Team: 1
- Przybyliński Artur / TF Kable: 1
- Rogalski Radosław / Time Work: 1
- Szatkowski Maciej / Ogórki: 1
- Szyszkowski Paweł / Guma Team: 1
- Widziński Paweł / BMB Moto(s)Quad am.: 1
Czerwone kartki
- Błażejak Przemysław / Hit: 1
Najlepszy bramkarz
- Widziński Mateusz / Beds.Pl: 10
- Trzewicarz Marcin / Coco-studio.pl: 8
- Biegała Piotr / Ogórki: 6
- Pindel Bartosz / Guma Team: 4
- Kitowski Paweł / Hit: 2
Najlepszy rozgrywajacy
Nie strzelony karny podczas dogrywki
- Kamiński Jarosław / Ogórki: 1
- Klasło Jakub / Guma Team: 1
- Sobieski Marek / Ogórki: 1
- Szews Radosław / Guma Team: 1
- Zakrzewski Radosław / Ogórki: 1
Podsumowanie
Kolejka | Śr. w meczu | |
---|---|---|
Liczba meczów | 10 | |
Łącznie strzelonych bramek | 137 | 13.70 |
Bramki z gry | 107.00 | 10.70 |
Bramki z karnego | ||
Bramki z rzutu rożnego | ||
Bramki z rzutu wolnego | 2.00 | 0.20 |
Bramki z przedłużonego rzutu wolnego | ||
Bramki podczas dogrywki (karnych) | ||
Bramki samobójcze | ||
Bramki za walkower zwykły | 15.00 | 1.50 |
Bramki za walkower techniczny | ||
Bramki za walkower obu drużyn |