3. KOLEJKA II LIGI JESIEŃ 2016 - RELACJA

PRACOWITY WEEKEND DRUGOLIGOWCÓW – CZĘŚĆ 1

Drugoligowcy wrzucają trzeci bieg i przyspieszają. Zaległa trzecia seria gier pozwoliła nam rozwiać kilka wątpliwości dotyczących tego o co będą walczyć poszczególne drużyny.

Są Gorsi 5:5 AC Barka (karne: 4:3)

Mknący  jak do tej pory od zwycięstwa do zwycięstwa Są Gorsi stracili pierwsze punkty. Mimo bardzo dobrego meczu nie udało im się zgarnąć kompletu oczek, a AC Barka zasłużyła na duże brawa. Drużyna Przemysława Chylewskiego przegrywała do przerwy 2:3, ale zdołała w drugiej odsłonie doprowadzić do remisu i odnieść zwycięstwo po konkursie rzutów karnych. O tym jak wyrównane było to widowisko niech świadczy fakt, że żaden zawodnik nie był w stanie strzelić więcej niż jednego gola. Są Gorsi wciąż dzielnie trzymają się w czołówce, podczas gdy dla AC Barki jest to pierwsze oczko dopisane do ich konta.

Beer&Fun 10:6 Shadows

Beer&Fun po kilku dniach odpoczynku rozpoczęło swój pracowity weekend od spotkania z rozjuszonymi Shadows. Dla drużyny Bartosza Gwiazdowskiego cel na ten sezon jest jasny – pewne zwycięstwo w lidze, awans na zaplecze i walka o wejście na salony. Kolejny krok, jaki w tym celu wykonali, pozwala uwierzyć w realizację tego planu. Znakomite zawody rozegrał Tomasz Omniczyński, autor hat-tricka. Po drugiej stronie barykady szalał Dawid Michaliszyn, który wykręcił jeszcze lepsze liczby – 4 gole na nic się jednak zdały. W ekipie Beer&Fun było zdecydowanie więcej jakości, a wynik do przerwy pozwolił im nieco wyluzować w drugiej odsłonie celem oszczędzania sił na kolejkę numer cztery. Mimo tego po dublecie zaliczyli Dawid Libera, Jacek Madeja i Marcin Madeja.