2. KOLEJKA II LIGI JESIEŃ 2016 - RELACJA

NIE MA LEPSZYCH OD SĄ GORSI!

Rozkręcają się rozgrywki na trzecim szczeblu, do gry weszła kolejna ekipa, a z początkowego chaosu najlepiej wychodzi póki co zespół Są Gorsi. Dwa mecze, sześć punktów… Imponujący początek sezonu drużyny Przemysława Chylewskiego.

Są Gorsi 5:2 ADP Celtic

Trwa piękny sen Są Gorsi. Drugi mecz w drugiej lidze i drugie zwycięstwo. Zawodnicy w granatowych strojach notują bardzo sympatyczny start sezonu i mają wszelkie papiery ku temu, by ten sezon należał właśnie do nich. Ich kolejną ofiarą został ADP Celtic, który jeszcze wiosną rywalizował na szczeblu pierwszej ligi. Kluczową postacią dla losów niedzielnej rywalizacji był Patryk Wojciechowski, który ustrzelił hat-tricka i zanotował jedną asystę. Tam gdzie jedni się cieszą, drudzy toną w łzach. ADP Celtic pikuje w dół i jak do tej pory zamyka drugoligową tabelę. Małym pocieszeniem dla ekipy Pawła Olejnika może być wyraźna poprawa stylu gry w odniesieniu do inauguracyjnego boju z Beer&Fun. Wierzymy, że zespół ten stać jeszcze będzie na kilka zrywów.

AC Barka 5:9 Shadows

Na drugoligowych boiskach zaprezentował się w końcu Dariusz Wittkowicz i jego AC Barka. Nie było to jednak wejście smoka, gdyż już po 40 minutach Shadows kompletnie zdominowali swoich przeciwników. Prowadzenie 6:1 zapewniało duży spokój przed drugą połową, w której ekipa Patryka Żubki bezpiecznie dowiozła zwycięstwo do końca i zmazała plamę po porażce na inaugurację z Są Gorsi. Świetne spotkanie rozegrał duet Mateusz Krajewski – Dawid Michaliszyn. Obaj zawodnicy ustrzelili po hat-tricku i poprowadzili swój zespół do zwycięstwa. Przekonamy się, czy AC Barka poprawi swoją prezencję w kolejnym weekendzie.