Salonik Piłkarski Fair Play
PAAK hurtownia sportowa

1. KOLEJKA II LIGI JESIEŃ 2016 - RELACJA

RUSZA KOLEJNY SEZON DRUGIEJ LIGI!

Długo przyszło nam czekać na inaugurację rozgrywek na trzecim szczeblu. Na pierwszy rzut otrzymaliśmy tylko dwa spotkania, ale wierzymy, że z biegiem czasu jesienna II ligi nabierze rozpędu.

Są Gorsi 6:4 Shadows

Srogi rewanż Przemysława Chylewskiego za rozgrywki wiosenne. Dziesiątego dnia kwietnia bieżącego roku Patryk Żubka i spółka roznieśli ekipę Są Gorsi w drobny mak. Wynik 17:1 mówi wszystko o tamtym spotkaniu. Tym razem jednak sytuacja wyglądała zgoła inaczej. Do przerwy na tablicy wyników widniał remis 1:1, w drugiej połowie z kolei swoją wyższość pokazali zawodnicy Są Gorsi. Mecz obfitował w emocje i zacięte sytuacje, efektem czego aż cztery zółte kartoniki, z których większość powędrowała do sfrustrowanych zawodników Shadows. Nie pomógł im nawet Dawid Bereza swoimi dwoma golami, zdecydowanie najjaśniejsza postać swojej ekipy. Są Gorsi również mieli poważne karty w swojej talii, a prawdziwym asem okazał się Łukasz Osieczak. Jego dwa gole natchnęły kolegów z drużyny w trudnym momencie i pozwoliły pokonać oprawców z wiosny. Cenny skalp na początek rozgrywek!

ADP Celtic 3:14 Beer&Fun

Drugoligowa rzeczywistość nie kreśli się zbyt różowo przed Celtami Pawła Olejnika. Po serii trudnych porażek z wiosennej pierwszej ligi przyszła pora na bardzo brutalną porażkę z Beer&Fun. Nowa drużyna złożona z wcale nie takich nowych zawodników przywitała się z drugim poziomem rozgrywkowym mocnym uderzeniem. Rzut oka na kadrę Beer&Fun wystarczy by ocenić potencjał tej paczki. Już w pierwszym meczu swojej klasy dowiedli Paweł Madaj i Jacek Madeja, którzy zapakowali po pięć bramek. Dwa gole i cztery asysty to z kolei dorobek jaki wykręcił Marcin Madeja. Taka dyspozycja ekipy Bartosza Gwiazdowskiego każe upatrywać w nich murowanych kandydatów do końcowego sukcesu w jesiennej edycji II ligi 2016.