Salonik Piłkarski Fair Play
Zielony
Jumpinplace park trampolin

Doskonały mecz Kapy. Mikołaj Kuśmierczuk zatrzymał Żbiki

Po przerwie wakacyjnej na dobre ruszyły rozgrywki na Siernieczku. Pierwsi na nową płytę wyszli amatorzy. W pierwszym zaległym meczu z 14 kol. Ogórki wysoko pokonały BWH oraz w 15 kol. wygrały z Cowentem. Dzięki temu zespół zajmuje wysokie 3 miejsce i będzie walczył o medal. Liderzy CocoStudioUrody.pl i Beds.pl wysoko wygrali swoje mecze i niezagrożenie przewodzą amatorom. Tytuł mistrzowski najprawdopodobniej zdobędzie, któryś z tych zespołów.

W Superlidze, która z kolei zainaugurowała ligę w piątek o niespodziankę postarał się Budweiser zabierając jeden punkt Roszakowi. Blisko sensacji był Philips. Niestety braki kondycyjne spowodowane grą bez zmienników nie pozwoliły dociągnąć korzystnego wyniku z Diatechem. Lider Elmed pewnie wygrał z BWS, a wicelider Agtes nie dał szans BPiK.

Zacięte mecze toczyły się w grupie walczących o utrzymanie. Doświadczone Simi z dużym trudem ale wygrało z rewelacją Pucharu Lata Azzurrini. W drugim meczu Oponeo ograło zreorganizowaną Kasę Stefczyka. Na nic zdał się transfer z Oponeo Marcina Leśniewskiego, który strzelił 2 bramki ale 3 punkty dopisane zostały jego byłej drużynie.

W I lidze na czele cały czas jest BBF. Lider do przerwy przegrywał z Maxem 1:3 ale skończyło się 10:3. Za liderem jest spora grupa pościgowa walcząca o 2 miejsce premiowane awansem. W II lidze poza zasięgiem rywali jest Computex, a w III lidze Ojcowie i Synowie.

Już za tydzień hitem kolejki będzie spotkanie Clear Vision z Roszakiem.