PhilipsTV i Chemik to pierwsza para, która wybiegła na boisko po wakacyjnej przerwie. Na fotce Maciej Nawrot, Marcin Korman, Karolina Kapsel.

Zainaugurowali rozgrywki również zawodnicy LIGI OLDBOYÓW. W pierwszym meczu Philips pokonał Chemika różnicą 4 bramek. Do przerwy był remis i zanosiło się na niespodziankę.  Zespół Marcina Kormana nie zaprzepaścił szansy walki o medal. W przypadku porażki BWS z Computexem byłby tylko 1 punkt straty do 3 miejsca.  Taki scenariusz jednak się nie sprawdził. Po bardzo ciekawym meczu BWS wygrał z Computexem 6:5 i zrównał się punktami z wiceliderem. Philips nadal ma 4 punkty straty do 3 drużyny i do 2 Computexu. W komfortowej sytacji jest Wojdach. Lider może sobie pozwolić nawet na 2 porażki i tak zostanie mistrzem. W klasyfikacji strzelców na prowadzeniu jest Jacek Kowalski z Philipsa, w bramkarzach prowadzi Leszek Bagniewski, a na czele rozgrywających jest Karolina Kapsel... W przyszłym tygodniu zagrają już wszystkie zespoły.  Wszystkim życzę miłej zabawy!