2014 I LIGA / 1 kolejka
- Nie rozegrany mecz
- Nie ustalony termin meczu
Klasyfikacja
- Awanas
- Spadek
- Drużyna potwierdziła udział
Statystyki
Bramki podczas meczu
- Wieczorek Łukasz / KRIVPOL Białe Błota : 6
- Imała Robert / BBF Kujawy 2 : 5
- Swinton Eryk / KRIVPOL Białe Błota : 5
- Bręczkiewicz Bartosz / BMB Moto(s)Quad : 3
- Brożek Paweł / Kapa Team : 3
- Gawęcki Dawid / BMB Moto(s)Quad : 3
- Klinger Rafał / Bajka/Fryzjerfordon.pl : 3
- Sakowicz Tomasz / Bajka/Fryzjerfordon.pl : 3
- Szyszkowski Paweł / Reno Mal : 3
- Trepkowski Mateusz / KRIVPOL Białe Błota : 3
- Wolski Mateusz / Sklejka - Multi S.A. : 3
- Borkowski Mateusz / BBF Kujawy 2 : 2
- Brzeziński Artur / BBF Kujawy 2 : 2
- Chylewski Przemysław / The Blue's : 2
- Klimczyk Daniel / Klimtrade Fotele Biurowe : 2
- Klosek Damian / The Blue's : 2
- Krawczyk Mariusz / Klimtrade Fotele Biurowe : 2
- Krüger Dariusz / Bohamet S.A. : 2
- Kubiak Marcin / Bajka/Fryzjerfordon.pl : 2
- Leman / KRIVPOL Białe Błota : 2
- Lipowski Radosław / PUA Badboys : 2
- Napierała Marcin / Computex : 2
- Nawrocki Mariusz / Rafmont : 2
- Niedbalski Dominik / EuroTim/StudioOmega Sabre : 2
- Pikulski Paweł / AC Barka : 2
- Siewert Damian / Kapa Team : 2
- Stankiewicz Sławomir / Kapa Team : 2
- Szefka Jakub / Kapa Team : 2
- Witkowski Piotr / EuroTim/StudioOmega Sabre : 2
- Adi / Computex : 1
- Benetkiewicz Bartosz / AC Barka : 1
- Bernocchi Simone / Rafmont : 1
- Bręczkiewicz Mateusz / BMB Moto(s)Quad : 1
- Bujny Mateusz / Reno Mal : 1
- Damski Andrzej / Computex : 1
- Drozdowski Juliusz / ADP Celtic : 1
- Drzewiecki Rafał / KRIVPOL Białe Błota : 1
- Frydrych Remigiusz / Sklejka - Multi S.A. : 1
- Han Sławomir / KRIVPOL Białe Błota : 1
- Jarmoliński Adam / Bajka/Fryzjerfordon.pl : 1
- Jaszkowski Dariusz / Rafmont : 1
- Jurkiewicz Patryk / Sklejka - Multi S.A. : 1
- Kaniewski Daniel / KRIVPOL Białe Błota : 1
- Kiciak Damian / The Blue's : 1
- Kmieć Łukasz / Bohamet S.A. : 1
- Królak Marcin / Bohamet S.A. : 1
- Kulczyński Adrian / ADP Celtic : 1
- Lasik Mateusz / Bohamet S.A. : 1
- Łączna Marta / KRIVPOL Białe Błota : 1
- Pietrzak Piotr / Sklejka - Multi S.A. : 1
- Priewe Paweł / BBF Kujawy 2 : 1
- Puzewicz Piotr / EuroTim/StudioOmega Sabre : 1
- r M / Rafmont : 1
- Ratajczak Bartłomiej / Klimtrade Fotele Biurowe : 1
- Sokoliński Michał / ADP Celtic : 1
- Weber Marcin / BMB Moto(s)Quad : 1
- Witkowski Marek / Kapa Team : 1
- Witkowski Tomasz / EuroTim/StudioOmega Sabre : 1
- Wittkowicz Dariusz / AC Barka : 1
- Wiznerowicz Arkadiusz / KRIVPOL Białe Błota : 1
- Wojnarski Marek / Computex : 1
- Wójtowicz Artur / KRIVPOL Białe Błota : 1
- Wróblewski Marcin / The Blue's : 1
- Zielecki Mariusz / BBF Kujawy 2 : 1
Bramki samobójcze
Bramki podczas dogrywki (karnych)
- Cisoń Arkadiusz / AC Barka: 2
- Gonerski Paweł / Reno Mal: 2
- Grzejda Szymon / Reno Mal: 2
- Pikulski Paweł / AC Barka: 2
- Benetkiewicz Karol / AC Barka: 1
- Błaszak Sebastian / Reno Mal: 1
- Cisoń Waldemar / AC Barka: 1
- Ossowski Michał / Reno Mal: 1
- Sławiński Tomasz / Reno Mal: 1
- Szpotański Krystian / Reno Mal: 1
- Wittkowicz Dariusz / AC Barka: 1
- Wieczorek Łukasz / KRIVPOL Białe Błota: 4
- Bręczkiewicz Mateusz / BMB Moto(s)Quad: 3
- Han Sławomir / KRIVPOL Białe Błota: 3
- Jakubowski Łukasz / Kapa Team: 3
- Swinton Eryk / KRIVPOL Białe Błota: 3
- Bernocchi Simone / Rafmont: 2
- Budziszewski Michał / Rafmont: 2
- Chrapek Michał / BBF Kujawy 2: 2
- Duma Radosław / Bajka/Fryzjerfordon.pl: 2
- Gawęcki Dawid / BMB Moto(s)Quad: 2
- Imała Robert / BBF Kujawy 2: 2
- Ndoloka Marcel / KRIVPOL Białe Błota: 2
- Trepkowski Mateusz / KRIVPOL Białe Błota: 2
- Wiąckiewicz Cezary / Bohamet S.A.: 2
- Wierzbicki Rafał / Klimtrade Fotele Biurowe: 2
- Borkowski Mateusz / BBF Kujawy 2: 1
- Broda Krzysztof / Reno Mal: 1
- Brzeziński Artur / BBF Kujawy 2: 1
- Brzeziński Dariusz / BBF Kujawy 2: 1
- Bujny Mateusz / Reno Mal: 1
- Chylewski Przemysław / The Blue's: 1
- Damski Andrzej / Computex: 1
- Drozdowski Juliusz / ADP Celtic: 1
- Duma Robert / Bajka/Fryzjerfordon.pl: 1
- Jurkiewicz Patryk / Sklejka - Multi S.A.: 1
- Klimczyk Daniel / Klimtrade Fotele Biurowe: 1
- Klinger Rafał / Bajka/Fryzjerfordon.pl: 1
- Klosek Damian / The Blue's: 1
- Kowalczyk Jarosław / Bajka/Fryzjerfordon.pl: 1
- Krawczyk Mariusz / Klimtrade Fotele Biurowe: 1
- Kulczyński Adrian / ADP Celtic: 1
- Kuśmierczuk Mikołaj / Kapa Team: 1
- Lasik Mateusz / Bohamet S.A.: 1
- Leman / KRIVPOL Białe Błota: 1
- Łączna Marta / KRIVPOL Białe Błota: 1
- Marciniak Bartosz / Kapa Team: 1
- Napierała Marcin / Computex: 1
- Napierała Przemysław / Klimtrade Fotele Biurowe: 1
- Niedbalski Dominik / EuroTim/StudioOmega Sabre: 1
- Olszewski Rafał / Bohamet S.A.: 1
- Paluszewski Marcin / Computex: 1
- Pawelec Paweł / PUA Badboys: 1
- Pietrzak Piotr / Sklejka - Multi S.A.: 1
- Przybytkowski Mateusz / EuroTim/StudioOmega Sabre: 1
- Sakowicz Tomasz / Bajka/Fryzjerfordon.pl: 1
- Siuda Tomasz / EuroTim/StudioOmega Sabre: 1
- Szpotański Krystian / Reno Mal: 1
- Szyszkowski Paweł / Reno Mal: 1
- Tymiński Tomasz / PUA Badboys: 1
- Weber Marcin / BMB Moto(s)Quad: 1
- Witkowski Tomasz / EuroTim/StudioOmega Sabre: 1
- Wojciechowski Piotr / Bohamet S.A.: 1
- Wojnarski Marek / Computex: 1
- Wolski Mateusz / Sklejka - Multi S.A.: 1
- Wójtowicz Artur / KRIVPOL Białe Błota: 1
- Wróblewski Marcin / The Blue's: 1
- Zientara Dawid / AC Barka: 1
Żółte kartki
- Bernocchi Simone / Rafmont: 1
- Bręczkiewicz Bartosz / BMB Moto(s)Quad: 1
- Brożek Paweł / Kapa Team: 1
- Choroś Artur / Włodzimierz Rona Leader: 1
- Krueger Krystian / Bohamet S.A.: 1
- Lassotta Piotr / PUA Badboys: 1
- Łochowicz Artur / The Blue's: 1
- Patalon Rafał / PUA Badboys: 1
- Pikulski Paweł / AC Barka: 1
- Szpotański Krystian / Reno Mal: 1
- Szyszkowski Paweł / Reno Mal: 1
- Wiąckiewicz Cezary / Bohamet S.A.: 1
- Woźniak Paweł / Reno Mal: 1
- Zdrojewski Przemysław / Bohamet S.A.: 1
Czerwone kartki
Najlepszy bramkarz
- Bagniewski Leszek / Computex: 10
- Raubo Marcin / KRIVPOL Białe Błota: 8
- Grabas Jan / Bohamet S.A.: 6
- Jaranowski Rafał / Rafmont: 4
- Zientara Dawid / AC Barka: 2
Najlepszy rozgrywajacy
- Bernocchi Simone / Rafmont: 12
- Bręczkiewicz Mateusz / BMB Moto(s)Quad: 12
- Duma Radosław / Bajka/Fryzjerfordon.pl: 12
- Imała Robert / BBF Kujawy 2: 12
- Napierała Marcin / Computex: 12
- Szyszkowski Paweł / Reno Mal: 12
- Wiąckiewicz Cezary / Bohamet S.A.: 12
- Wieczorek Łukasz / KRIVPOL Białe Błota: 12
- Wierzbicki Rafał / Klimtrade Fotele Biurowe: 12
Nie strzelony karny podczas dogrywki
- Bujny Mateusz / Reno Mal: 1
- Cisoń Waldemar / AC Barka: 1
- Wittkowicz Dariusz / AC Barka: 1
Podsumowanie
Kolejka | Śr. w meczu | |
---|---|---|
Liczba meczów | 9 | |
Łącznie strzelonych bramek | 128 | 14.22 |
Bramki z gry | 106.00 | 11.78 |
Bramki z karnego | 1.00 | 0.11 |
Bramki z rzutu rożnego | ||
Bramki z rzutu wolnego | 4.00 | 0.44 |
Bramki z przedłużonego rzutu wolnego | ||
Bramki podczas dogrywki (karnych) | ||
Bramki samobójcze | ||
Bramki za walkower zwykły | ||
Bramki za walkower techniczny | ||
Bramki za walkower obu drużyn |