2013 LIGA AMATORSKA / 12 kolejka
- Nie rozegrany mecz
- Nie ustalony termin meczu
Klasyfikacja
- Puchar za 1 miejsce
- Puchar za 2 miejsce
- Puchar za 3 miejsce
- Podział
- Drużyna potwierdziła udział
Statystyki
Bramki podczas meczu
- Utrzciński Jarosław / Educarium : 8
- Stasiak Łukasz / Beds.Pl : 6
- Zużydło Marcin / Coco-studio.pl : 6
- Bilecki Tomasz / Beds.Pl : 5
- Tykwiński Jakub / Beds.Pl : 5
- Deliński Sławomir / Cowent : 4
- Kanik Paweł / Guma Team : 4
- Klinger Rafał / BVB Bajka : 4
- Kukurowski Mateusz / Igrzyskowa : 4
- Olszewski Marcin / Cowent : 4
- Poliwodziński Michał / Istanbul Fordon : 4
- Adamski Sebastian / Hit : 3
- Bręczkiewicz Mateusz / BMB Moto(s)Quad am. : 3
- Danecki Maciej / Educarium : 3
- Grzybowski Maciej / Guma Team : 3
- Klimczyk Daniel / Klimtrade Fotele Biurowe : 3
- Klinger Sławomir / BVB Bajka : 3
- Łożyński Krzysztof / Guma Team : 3
- Macniak Mateusz / Byle Nie Spaść : 3
- Nowak Mateusz / Byle Nie Spaść : 3
- Nowicki Daniel / BVB Bajka : 3
- Paliwoda Łukasz / Hit : 3
- Słupicki Dawid / TF Kable : 3
- Stecki Dawid / Guma Team : 3
- Szatkowski Maciej / Ogórki : 3
- Werner Maciej / BWH-Z : 3
- Zasada Damian / Hit : 3
- Bręczkiewicz Bartosz / BMB Moto(s)Quad am. : 2
- Grzejda Szymon / Igrzyskowa : 2
- Mikołajczak Rafał / BWH-Z : 2
- Nowicki Jarosław / PGE Bydgoszcz : 2
- Orzechowski Robert / BMB Moto(s)Quad am. : 2
- Porożyński Piotr / Simbit : 2
- Prondzinski Maciej / Simbit : 2
- Sichel Michał / Istanbul Fordon : 2
- Szczepański Mariusz / Istanbul Fordon : 2
- Zakrzewski Radosław / Ogórki : 2
- Andrzejewski Marcin / Guma Team : 1
- Bottcher Dawid / Klimtrade Fotele Biurowe : 1
- Brzeziński Dawid / Simbit : 1
- Bury Bartosz / Time Work : 1
- Chmielewski Patryk / Hit : 1
- Czarnocki Łukasz / Fornalik Selection : 1
- Dorna Kamil / Byle Nie Spaść : 1
- Dziankowski Krzysztof / Simbit : 1
- Floraszak Krystian / BMB Moto(s)Quad am. : 1
- Gruszczyński Mieszko / Time Work : 1
- Gutowski Łukasz / Beds.Pl : 1
- Gwiazdowski Bartosz / Fornalik Selection : 1
- Jędrusik Krzysztof / Educarium : 1
- Kamiński Piotr / Simbit : 1
- Konwiński Michał / Coco-studio.pl : 1
- Konwiński Wojciech / Coco-studio.pl : 1
- Kotlewski Dariusz / Ogórki : 1
- Krauze Krzysztof / BMB Moto(s)Quad am. : 1
- Król Piotr / BVB Bajka : 1
- Kuszyński Artur / Igrzyskowa : 1
- Kwiatkowski Krzysztof / Hit : 1
- Lassotta Piotr / Salon Fryzjerski Angel : 1
- Lum Marek / Beds.Pl : 1
- Ługowski Marcin / Beds.Pl : 1
- Michalski Michał / Istanbul Fordon : 1
- Murawski Kacper / Byle Nie Spaść : 1
- Pic Dawid / Hit : 1
- Pichalak Rafał / Ogórki : 1
- Pikulski Paweł / Cowent : 1
- Rogatty Łukasz / Beds.Pl : 1
- Sakowicz Tomasz / BVB Bajka : 1
- Skrzypczak Rafał / BWH-Z : 1
- Stachowicz Bartosz / BMB Moto(s)Quad am. : 1
- Staniszewski Łukasz / Educarium : 1
- Stomski Krzysztof / Ogórki : 1
- Strzelewicz Szymon / Simbit : 1
- Szymański Marek / Coco-studio.pl : 1
- Taczkowski Mateusz / BMB Moto(s)Quad am. : 1
- Weber Marcin / BMB Moto(s)Quad am. : 1
- Weltrowski Krzysztof / Salon Fryzjerski Angel : 1
- Wera Piotr / Simbit : 1
- Wiśniewski Mateusz / BWH-Z : 1
- Wyrwa Kamil / Guma Team : 1
- Zgórski Michał / Time Work : 1
- Ziemkiewicz Karol / Guma Team : 1
Bramki podczas dogrywki (karnych)
- Brzeziński Dawid / Simbit: 1
- Deliński Sławomir / Cowent: 1
- Kodranc Michał / Cowent: 1
- Olszewski Marcin / Cowent: 1
- Pikulski Paweł / Cowent: 1
- Porożyński Piotr / Simbit: 1
- Gutowski Łukasz / Beds.Pl: 3
- Jędrusik Krzysztof / Educarium: 3
- Lum Marek / Beds.Pl: 3
- Prondzinski Maciej / Simbit: 3
- Stasiak Łukasz / Beds.Pl: 3
- Stecki Dawid / Guma Team: 3
- Śniechota Konrad / Cowent: 3
- Werbski Rafał / Beds.Pl: 3
- Wyrwa Kamil / Guma Team: 3
- Błaszczak Wojciech / Ogórki: 2
- Borowski Łukasz / Istanbul Fordon: 2
- Gaca Marcin / BWH-Z: 2
- Iwaniec Marcin / Istanbul Fordon: 2
- Kanik Paweł / Guma Team: 2
- Kukurowski Mateusz / Igrzyskowa: 2
- Ługowski Marcin / Beds.Pl: 2
- Paliwoda Łukasz / Hit: 2
- Szatten Michał / Istanbul Fordon: 2
- Adamski Sebastian / Hit: 1
- Adenuga Femi-Tokunbo / Klimtrade Fotele Biurowe: 1
- Ampulski Artur / Istanbul Fordon: 1
- Andrzejewski Marcin / Guma Team: 1
- Bilecki Tomasz / Beds.Pl: 1
- Bottcher Dawid / Klimtrade Fotele Biurowe: 1
- Bręczkiewicz Bartosz / BMB Moto(s)Quad am.: 1
- Bręczkiewicz Mateusz / BMB Moto(s)Quad am.: 1
- Bury Bartosz / Time Work: 1
- Dorna Kamil / Byle Nie Spaść: 1
- Floraszak Krystian / BMB Moto(s)Quad am.: 1
- Fuz Marek / TF Kable: 1
- Gapski Mariusz / Hit: 1
- Giolda Paweł / Fornalik Selection: 1
- Gruszczyński Mieszko / Time Work: 1
- Grzejda Szymon / Igrzyskowa: 1
- Grzybowski Maciej / Guma Team: 1
- Jerzak Maciej / Igrzyskowa: 1
- Kamiński Piotr / Simbit: 1
- Kitowski Paweł / Hit: 1
- Klimczyk Daniel / Klimtrade Fotele Biurowe: 1
- Klinger Rafał / BVB Bajka: 1
- Knasiecki Sebastian / PGE Bydgoszcz: 1
- Kodranc Michał / Cowent: 1
- Konwiński Michał / Coco-studio.pl: 1
- Konwiński Wojciech / Coco-studio.pl: 1
- Kotlewski Dariusz / Ogórki: 1
- Król Piotr / BVB Bajka: 1
- Kuszyński Artur / Igrzyskowa: 1
- Łożyński Krzysztof / Guma Team: 1
- Macniak Mateusz / Byle Nie Spaść: 1
- Mielczarek Tomasz / Coco-studio.pl: 1
- Mikołajczak Robert / BWH-Z: 1
- Moppert Karol / Beds.Pl: 1
- Nowak Mateusz / Byle Nie Spaść: 1
- Nowicki Daniel / BVB Bajka: 1
- Ochendal Olaf / Byle Nie Spaść: 1
- Orzechowski Robert / BMB Moto(s)Quad am.: 1
- Pindel Bartosz / Guma Team: 1
- Skoczylas Mateusz / BVB Bajka: 1
- Stachowicz Bartosz / BMB Moto(s)Quad am.: 1
- Stankiewicz Sławomir / Time Work: 1
- Stomski Krzysztof / Ogórki: 1
- Szajbe Michał / Fornalik Selection: 1
- Szałer / Coco-studio.pl: 1
- Szatkowski Maciej / Ogórki: 1
- Szmiel Łukasz / Coco-studio.pl: 1
- Szymański Andrzej / BVB Bajka: 1
- Szymański Marek / Coco-studio.pl: 1
- Szyszkowski Paweł / Guma Team: 1
- Tobolski Paweł / BMB Moto(s)Quad am.: 1
- Tucholski Rafał / Ogórki: 1
- Tykwiński Jakub / Beds.Pl: 1
- Werner Maciej / BWH-Z: 1
- Wiśniewski Mateusz / BWH-Z: 1
- Wrzosek Sławomir / TF Kable: 1
- Zasada Damian / Hit: 1
- Zimny Mateusz / Hit: 1
Żółte kartki
- Klinger Sławomir / BVB Bajka: 2
- Brzeziński Dawid / Simbit: 1
- Jaworski Jarosław / Klimtrade Fotele Biurowe: 1
- Jędrusik Krzysztof / Educarium: 1
- Mikołajczak Robert / BWH-Z: 1
- Szymański Marek / Coco-studio.pl: 1
Czerwone kartki
Najlepszy bramkarz
Najlepszy rozgrywajacy
- Borowski Łukasz / Istanbul Fordon: 1
- Bręczkiewicz Mateusz / BMB Moto(s)Quad am.: 1
- Iwaniec Marcin / Istanbul Fordon: 1
- Kukurowski Mateusz / Igrzyskowa: 1
- Paliwoda Łukasz / Hit: 1
- Prondzinski Maciej / Simbit: 1
- Stasiak Łukasz / Beds.Pl: 1
- Stecki Dawid / Guma Team: 1
- Szatkowski Maciej / Ogórki: 1
- Szatten Michał / Istanbul Fordon: 1
- Utrzciński Jarosław / Educarium: 1
- Zużydło Marcin / Coco-studio.pl: 1
Nie strzelony karny podczas dogrywki
- Prondzinski Maciej / Simbit: 1
- Strzelewicz Szymon / Simbit: 1
Podsumowanie
Kolejka | Śr. w meczu | |
---|---|---|
Liczba meczów | 10 | |
Łącznie strzelonych bramek | 173 | 17.30 |
Bramki z gry | 159.00 | 15.90 |
Bramki z karnego | 2.00 | 0.20 |
Bramki z rzutu rożnego | 1.00 | 0.10 |
Bramki z rzutu wolnego | 5.00 | 0.50 |
Bramki z przedłużonego rzutu wolnego | ||
Bramki podczas dogrywki (karnych) | ||
Bramki samobójcze | ||
Bramki za walkower zwykły | ||
Bramki za walkower techniczny | ||
Bramki za walkower obu drużyn |